Opera kupowanie Etheru i BTC za pomocą Apple Pay oraz kart

Opera właśnie dodała u siebie całkiem nową funkcję która pomoże każdemu użytkownikowi ze Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem jej przeglądarek kupować ether (ETH) oraz bitcoiny (BTC).

Co więcej Opera teraz współpracuje z płatniczą firmą Wyre. Nowa kooperacja umożliwia nam obsługę zarówno Apple Pay oraz kart debetowych do zakupu głównych dwóch kryptowalut świata.

Charles Hamel, który jest szefem do spraw kryptowalut w Operze w The Block powiedział, że Wyre zapewnia bardzo wygodne internetowe rozwiązanie, które było niezwykle łatwe do zintegrowania oraz także bardzo proste w użyciu. Ich obsługa Apple Pay jest dużym plusem dla wszystkich użytkowników IOS.

Czy Opera ułatwi nam zakupy kryptowalut w dobrym momencie?

Dodać musimy także do tego, że opłaty, które są pobierane przez Wyre są naprawdę konkurencyjne oraz wynoszą dokładnie 0,30 USD + 2,9 procent na transakcję. Jest to kolejna bardzo ważna informacja, którą przekazał nam rzecznik Opery The Block.

Ta nowa funkcja jest dostępna we wszystkich dokładnie trzech wariantach przeglądarki Opera. O jakich wariantach mowa? Chodzi o wariant na Androida, przeglądarce na PC oraz Operze IOS Touch Touch.

Opinie o firmach IT:

Użytkownicy kupić mogą kryptowaluty za jedynie 1 USD. Bardzo ważną informacją jest także dzienny maksymalny limit. Na chwilę obecną jest to 250 USD. Ponieważ portfel The Block jest oparty na przeglądarce, to koncentruje się na wykorzystaniu kryptowalut w sieci oraz korzystaniu z DAPPS (zdecentralizowanych aplikacji). The Block spodziewa się, że znaczna większość transakcji nie osiągnie limitu tego.

Całkiem nowe opcje

Opera także dodaje, że rozwiązanie Wyre znacznie pomaga użytkownikom kupowania bitcoinów oraz ether w mniej niż trzydzieści sekund. Szczególnie wygląda to korzystnie w porównaniu z godzinami lub dniami, co tak naprawdę oferują giełdy. Jednak dni tutaj są już lekką przesadą.

Czy jest to jednak dobry pomysł na wprowadzenie takich właśnie opcji? I przede wszystkim – co jest raczej najistotniejszym pytaniem – czy to ogólnie jest dobry moment na zakupy kryptowalut?

Obecnie rynek BTC jak i także altcoinów jest jednak po znacznej przecenie. Ta przecena jest spowodowana paniką, która bezpośrednio jest związana z głównym tematem ostatnich tygodni, a więc koronawirusem. Jednak można zauważyć, że altcoiny (na przykład ETH) chcą niespecjalnie już spadać niżej i jak najbardziej bronią swoich pozycji w parach, które są powiązane z BTC.

Sprawdź opinie kursów:

Możliwe, że wcale nie mamy tutaj kolejnych złych wiadomości, a tak naprawdę najgorsze chwile na kryptowalutach mamy już za nami. Byłaby to naprawdę pocieszająca wiadomość. Wszystko jednak będzie zależało od tego, kiedy oraz w jaki konkretnie sposób ogłoszony zostanie definitywny koniec wszelkich problemów związanych z koronawirusem.

Dzisiaj już widać, że wykresy wszelkich zachorowań w Chinach oraz w Korei Południowej wypłaszczają się. Bardzo podobne zjawisko będzie miało wkrótce miejsce w Europie jak i także w Stanach Zjednoczonych.

 

Dodaj komentarz