Kurs Excel Mistrz – Online Udemy Opinie

Jeśli miałeś kiedyś problem z odpowiedzią na to pytanie, który produkt przynosi możliwie największy zysk, który ze sprzedawców ma najlepsze wyniki oraz w jakim województwie, ile to będzie brutto/netto, jaką część przychodu wynosi podatek VAT albo chcieliśmy przedstawić dane w sposób czytelny, żeby szef był w pełni zadowolony oraz bez problemu śledził tok naszych obliczeń to, a nawet wiele więcej, znajdziemy w tym właśnie kursie.

Zaczynamy zawsze od prostych tematów, takich jak filtrowanie oraz sortowanie danych, ale one już ułatwią Ci bardzo pracę z Excelem. Pozwolą szybko się skupić na tej części danych, która najważniejsza jest w danym momencie. Operacje te to dopiero początek wszystkich możliwości Excela, a już poznanie dobre pozwoli oszczędzić godziny pracy. Nie wierzysz w to?

Kurs Excel Mistrz – Online

Najbardziej ekstremalna historia, którą słyszeliśmy, opierała się o to, że przełożony chciał wycinek danych na arkuszu osobnym i tam właśnie jest jego podsumowania, a osoba, której zlecono to, zamiast w minutę nałożyć filtr oraz skopiować dane, przepisywana je ręcznie nawet kilka dni. Może to było związane z tym, że była to państwowa instytucja, ale chodziło bardziej o to, że Excel traktowany był jako sposób do przechowywania danych, a nie do ich zarządzania oraz analizowania.

Podobnych funkcjonalności, które nam ułatwią codzienne zadania, których wykonanie ręcznie zajęłoby nam godziny. Excel ma znacznie więcej. W kursie tym znajdziemy ich bardzo dużo, a poznanie ich zwiększy efektywność Twoją w pracy.

Jedną z przydatnych najbardziej funkcjonalności jaką poznamy są przestawne tabele, który się obawia wiele osób, bo ich nie zna, a po poznaniu ich nie mogą się nadziwić nawet jakie to proste, bo w większości sytuacji musimy tylko wiedzieć gdzie dokładnie kliknąć oraz przyciągnąć myszką.

Spis treści i dodatkowe ćwiczenia Excel Mistrz

Kurs podzielony jest na dwadzieścia jeden sekcji, które nam umożliwią poznanie Excela krok po kroku, zaczynają od tematów podstawowych przechodzą do o wiele bardziej skomplikowanych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że ćwiczenie czyni mistrza. Identycznie jak i w sytuacji Excela, musimy samodzielnie przećwiczyć funkcjonalności poszczególne, aby je lepiej sobie w pamięci utrwalić, dlatego do rozdziałów poszczególnych znajdziemy także ćwiczenia do rozwiązania samodzielnego, żebyśmy mogli sobie utrwalić wszelkie funkcjonalności Excela.

Żeby zachęcić nas do ćwiczeń, na początku kursu, znajdziemy jeszcze plik z punktacją, abyśmy mogli śledzić swoje postępy oraz obserwować jak osiągamy kolejne poziomy zaawansowaniu w programie Excel, aż do Mistrza Excela.

Musimy mieć na uwadze, że wcale nie musimy się spieszyć, nie musimy wykonać wszystkich ćwiczeń, a nawet nie musimy obejrzeć wszystkich filmów kursu. Kurs ten ma za zadanie ułatwić nam poznanie Excela, na takim właśnie poziomie jaki potrzebujemy. Jeśli nam wystarczą funkcjonalności podstawowe to już dobrze. Ważne, że będziemy mieli kurs, do której będziemy mogli zajrzeć jeśli będziemy potrzebowali nieco więcej oraz który zachęcie nas do poznania narzędzia potężnego jakim jest właśnie Excel.

Dlaczego warto skorzystać z tego kursu Excel Mistrz Udemy?

Kurs ten jest świetną propozycją, dla osób które użytkują już Excela jak i także dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tym programem. Kurs ten to świetna propozycja z uwagi na możliwość poszerzenia swoich kompetencji. Dzięki niemu nie tylko się rozwiniemy, ale także zaoszczędzimy masę czasu. Wykonamy tę samą pracę, w znacznie krótszym czasie.

Dodaj komentarz