Kurs Podstawy Scrum i Agile – Teoria i Praktyka – Udemy Opinie

Podstawy Scrum i Agile-Teoria i praktyka to kurs dedykowany dla osób o początkujących, a także średniozaawansowanych członkach zespołów Scrumowych. Podczas kursu dowiesz się , jak pracować w sposób zwinny, tym samym w sposób rzetelny przygotujesz się do zdania certyfikatu.

Czego nauczy się na kursie Scrum i Agile?

Po przejściu wszystkich etapów kursu będziesz w stanie wymienić wszystkie podstawowe elementy Scruma (tj.Role, Artefakty, czy Zdarzenia), a także rozwinąć ich znaczenie. Ponadto podczas kursu poznasz,  jak wskazać różnice pomiędzy kaskadowym, a zwinnym podejściem do wykonania projektów. Dowiesz się również, jak być aktywnym członkiem grupy Scrumowej. Kurs Scrum i Agile dowiedzie, jakie są najczęściej popełniane błędy, a także jak ich unikać. Błyskawicznie wcielisz w życie praktyczne wskazówki i ćwiczenia poznane na kursie. Ponadto zaczerpniesz informacji, jak skutecznie podejść do egzaminu certyfikującego na Scrum Mastera

Jakie są wymagania uczestnictwa w kursie Podstawy Scrum i Agile ?

  • Kurs został przeznaczony dla uczestników początkujących, a także średniozaawansowanych członkach zespołów Scrumowych, w związku z czym nie ma żadnych wymagań, które trzeba spełnić, żeby korzystać z kursu Scrum i Agile. Kurs jest znakomitym kompendium wiedzy dla tych, którzy chcą pogłębić wiedzę, czym jest Scrum oraz agile, jednakże niekoniecznie pracują z zespołami Scrumowymi. Kurs wprowadzi Cię w świat metodyk zwinnych oraz zarządzania projektami- nawet w przypadku gdy temat jest Ci obcy i w sposób przejrzysty wyjaśni, gdzie ma miejsce podejście agile i Scruma.

Szkolenie jest swoistym usystematyzowanym kompendium wiedzy na temat Scruma, a także podejścia zwinnego (agile). Szkolenie składa się z integralnych tematycznie sekcji i modułów. Na zakończenie każdej lekcji znajduje się test wiedzy, który zweryfikuje posiadaną przez nas wiedzę i pozwoli lepiej zrozumieć istotę tematu.

Kurs Scruma i Agile zawiera nie tylko poszczególne omówienie elementów Scruma ,ale także porusza dodatkowe tematy takie jak m.in.:

  • wartości Scruma ,
  • co wyróżnia kaskadowe i zwinne podejście do projektów,
  • informacje i porady jak przygotować się do certyfikacji.

Moduły szkoleniowe, zawierające pytania sprawdzające wiedzę, wraz z dodatkowymi materiałami, a także praktycznymi rozwiązaniami oraz wsparciem ze strony autorów to integralny produkt, pozwalający przyswoić  czym jest Scrum i agile oraz jak je wykorzystać w praktyce. Kurs skierowany jest zarówno dla osób nigdy nie słyszących wcześniej o Scrumie i zwinnym podejściu do projektów,a także dla tych, którzy pragną usystematyzować swoją wiedzę, zdobywając certyfikat Scum Mastera.

Pomysłodawcami kursu są dwaj adepci zwinnego podejścia do projektów, Scrum Masterzy, których wiedza potwierdzona jest certyfikatem, na co dzień praktykujący swoje umiejętności wśród różnych zespołów scrumowych i organizacjach. Dzięki wcześniejszym doświadczeniu w projektach, którym towarzyszyły tradycyjne modele prowadzonych pozwoliło im na zbudowanie obiektywnego zobrazowania, czym różnią się miedzy sobą te dwa rodzaje, a także jakie mają wady i zalety.

Komu przeznaczony jest Kurs Podstawy Scrum i Agile ?

Kurs kierowany jest dla każdego poszukiwacza dogłębnego omówienia frameworku Scrumowego. Ponadto po kurs mogą sięgnąć profesjonaliści, którzy pragną lepiej zrozumieć zawiłość Scruma, a także kandydaci przygotowujący się do certyfikowania na Scrum Mastera.

Naprawdę warto skorzystać z Kursu Scrum i Agille- teoria i praktyka. Kurs jest dostępny na urządzeniach mobilnych i telewizorach, dzięki czemu będziesz mógł przyswajać wiedzę w domowym zaciszu, bądź w każdym miejscu i dowolnym czasie-nic nie jest nam narzucane. Kurs charakteryzuje całkowity i dożywotni dostęp. Po odbytym kursie otrzymamy certyfikat ukończenia.  Co ważne- kurs dostępny jest w bardzo niskiej cenie, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

1 Comment
Dodaj komentarz