Kurs JavaScript od Podstaw do Eksperta – Udemy Opinie

W swojej pracy dobrnąłeś do miejsca, w którym nie ma szans na dalszy rozwój? Chcesz nauczyć się czegoś nowego, co pozwoli Ci zarabiać naprawdę dobre pieniądze? Jesteś w dobrym miejscu!
Postaw na swój rozwój i zostań front-end developerem, a nie spędzisz na bezrobociu zbyt długiego czasu.

Kurs JavaScript od Podstaw do Eksperta

JavaScript jest językiem, dzięki któremu strony internetowe mogą żyć. Administratorzy stron korzystają z niego by reagować na to, co robi na stronie odwiedzający. Pozwala na wprowadzanie zmian na stronie bez konieczności jej przeładowania, co skraca czas wprowadzenia zmian i jest niemal niewidoczne dla szeregowych użytkowników – co ma spore znaczenie w przypadku stron firmowych czy marketingowych przedsiębiorstw.

Dlaczego akurat Kurs JavaScript od Podstaw do Eksperta?

Znajomość obsługi języka JavaScript jest obecnie jedną najbardziej poszukiwanych umiejętności na rynku pracy. Bez względu na przedmiot zainteresowania danej firmy, każde przedsiębiorstwo potrzebuje strony internetowej – często dość rozbudowanej, a co za tym idzie, potrzebują front-end developerów znających ten język.

Dla kogo jest ten Kurs JavaScript od Podstaw do Eksperta?

Dla każdego! Nawet jeśli do tej pory Java kojarzyła Ci się wyłącznie ze starym motorem, nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o developerce, a front-end kojarzy Ci się totalnie z niczym. Dlaczego? Bo kurs zaczynamy od podstawy podstaw.
Jest on tak skonstruowany, że nawet Twoja Babcia dostanie pracę w IT kiedy już go skończy!

Czego się nauczysz na kursie  JavaScript od Podstaw do Eksperta

– dowiesz się, że event to nie tylko ciekawe wydarzenie na mieście. Poznasz też inne terminy z zakresu IT – zrozumiesz czym jest pętla, instrukcja warunkowa i po co są te wredne cookies
– nauczysz się jak pobrać, zmienić, dodać i usunąć zawartość strony bez przeładowania i dlaczego warto tak robić
– będziesz wiedział jak szybko9 zmienić styl CSS
– stworzysz przejrzyste i proste formularze do sprawdzania poprawności i spójności danych
– poznasz czym jest debugowanie kodu i jak je wykonać
– będziesz umiał stworzyć krótką animację na stronie, pokaz slajdów lub dynamiczną galerię zdjęć
– pokażę Ci najbardziej popularne skróty klawiszowe, dzięki którym twoja praca będzie prostsza, szybsza i bardziej efektywna

Z czego składa się Kurs JavaScript od Podstaw do Eksperta

Kurs jest podzielony na 71 lekcji w kilku modułach, które zajmą CI nie więcej niż 12 godzin. Po każdym module – na który składa się zarówno teoria jak i zajęcia praktyczne, będziesz musiał rozwiązać krótki quiz, który sprawdzi czego się nauczyłeś, co już wiesz, a nad czym trzeba popracować.

We wstępie dowiesz się, jak przejść przez kurs, aby wyciągnąć z niego jak najwięcej, będziesz musiał też ściągnąć i zainstalować edytor, na którym będziemy pracować w kolejnych modułach kursu. Następnie przejdziemy do zagadnień technicznych obsługi JavaScript. To dwadzieścia modułow z których dowiesz się wszystkiego, co będzie Ci potrzebne do zrozumienia JavaScript. Zannim przejdziemy do podsumowania, dam Ci jeszczę parę tricków, które ułatwią Ci pracę.

Dodaj komentarz