Kurs Podstawy Web developer w 15 dni – Udemy Opinie

Posiądź wiedzę i umiejętności niezbędne do tworzenia od podstaw własnych, innowacyjnych stron internetowych.  Poznaj język HTML oraz CSS. Rozwijaj się w kierunku IT.

Jakie umiejętności i wiedzę zyskasz podczas kursu:

  • Umiejętność samodzielnego tworzenia stron internetowych, w sposób nowoczesny zgodny z panującymi standardami. Zoptymalizowanie ich w zakresie wyszukiwarek a także urządzeń mobilnych.
  • Umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi, które są niezbędne podczas wykonywania pracy web/front-end developera.
  • Korzystać z hostingów a także domen. Pozycjonować stronę.
  • Podczas kursu wprawiasz w życie własne projekty stron, umieszczasz na nich toco sam uważasz za słuszne.

Co musisz posiadać?

  • Podstawową umiejętność obracania się w systemie operacyjnym a także po stronach internetowych.
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie już jakiejś wiedzy z zakresu HTML oraz CSS. Jednakże jeśli jej nie masz, nie stwarza to przeszkód.
  • Kurs pozwala ci nabyć wiele umiejętności dzięki niemu posiądziesz podstawy aby samodzielnie tworzyć strony internetowe. Jest on jednym z sześciu etapów całego projektu. Kolejne kursy odbędą się w terminie od sierpnia 2018 roku do stycznia 2019.

Kurs Podstawy Web developer w 15 dni

Po zakończeniu tego kursu będziesz tworzyć proste strony internetowe. Dodatkowy atutem jest to, że będą one dostępne również na urządzeniach mobilnych. Własna strona internetowa będzie efektem końcowym całego kursu. Po ukończonym szkoleniu podstawy struktur stron HTML oraz stylizowanie przy pomocy CSS będzie łatwe i przyjemne. Posiądziesz wiedzę oraz umiejętność tworzenia, poznasz narzędzia ułatwiające ci to zadanie. To twój pierwszy krok w zostaniu świetnym web developerem.

Gdy tylko zapoznasz się z HTML, zapoznamy cię z CSS, który wpłynie na całościowy wygląd twojej strony. Poznasz fundamenty, dzięki którym będziesz mieć szanse budować swoje imperium. Poznasz swój osobisty styl, wykształcisz własne podejście do tworzenia stron za pomocą HTML oraz CSS.

Kurs Podstawy Web developer w 15 dni w pigułce

Aby sprawnie obracać się w HTML oraz CSS bardzo ważna jest praktyka. W proponowanym przeze mnie kursie teorię, która jest niezbędna do zdobycia całkowitych umiejętności przekazuję na podstawie praktyki. Będę wymagać od ciebie całkowitego poświęcenia, wykonywania zleconych zadań. Zmuszam kursantów do intensywnej nauki i nie traktuje ich jak wolnych słuchaczy. Aby osiągnąć zamierzone efekty należy podejść do zadań solidnie i skrupulatnie. Zachęcam również do korzystania z pomocnych materiałów, które są przeze mnie uszykowane wcześniej.

Ile czasu musisz poświęcić na kurs Web developer 

Kurs obejmuje kilka dni, w ciągu dnia musisz poświęcić do 3 godzin. Jest to 15 dniowa ścieżka, jednakże można ją przyśpieszyć, bądź opóźnić (w przypadku osób, które nie zamierzają siadać do kursu codziennie), zaleca się jednak pewną systematyczność.

Zostanie web/front-end developerem możliwe dzięki ukończeniu kursu

Wszystkie proponowane przeze mnie kroki to 6 kursów. Przedstawiony powyżej jest pierwszym z nich. Sa to podstawy dzięki którym masz szanseo pracę  front-end developera, Wiedza z zakresu HTML i CSS  to pierwszy krok, pozwalający tworzyć samodzielne strony internetowe. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do wspólnej nauki!.

Osoby do których kierowany jest ten kurs – Podstawy Web developer w 15 dni:

  • Wszyscy, którzy pragną rozpocząć karierę w branży IT. Szczególnie osoby, które są na początku tej drogi.
  • Każdy, kto pragnie posiąść umiejętność samodzielnego tworzenia stron.O
  • Ludzie, którym podstawy HTML oraz CSS nie są obce. Osoby, które pragną przypomnieć sobie posiadaną wiedzę i utrwalić ją.

Dodaj komentarz