Kurs Marketing w Social Media – Facebook Ads 2020 – Opinie Udemy

Jest to prawdziwy bestseller na Udemy. Ponad dwa tysiące zadowolonych uczestników oraz ponad 260 recenzji. Kursy został przystosowany do oglądania z prędkością minimalną x 1,5.

Dzięki kursowi temu opanujemy platformę Facebook Ads oraz zrozumiemy jak prowadzić skuteczne marketingowe kampanie w sieci oszczędzając tonę pieniędzy. Kurs omawia w zasadzie wszystkie niezbędne aspekty marketingowej platformy Facebook Ads, prezentuje przykład praktyczne oraz rozwiązuje problemy najpopularniejsze.

Praktyczny kurs Marketing w Social Media – Facebook Ads 2020

Poznajmy podstawowe oraz zaawansowane strategie marketingów mediów społecznościowych. Nauczymy się optymalizować reklamy w Facebook Ads oraz dotrzeć do swojego odbiorcy po możliwie najmniejszych koszcie. Ułatwimy sobie życie oraz wykorzystamy możliwości marketingu w społecznościowych mediach.

W kursie tym wytłumaczymy wszystko co niezbędne jest do bezstresowego oraz szybkiego zarządzaniami kampaniami w social mediach dzięki czemu będziemy w stanie do tego wrócić, co najlepiej robimy, prowadząc firmę.

W kursie tym nauczymy się marketingu na Facebooku od początkującego poziomu do poziomu zaawansowanego.

Niedrogi kurs Marketing w Social Media – Facebook Ads 2020

Będziemy także mogli zoptymalizować swoje reklamy na Facebooku, tak aby zwiększyć liczbę konwersji oraz zmniejszyć koszty. Będziemy mogli tworzyć oraz korzystać z każdego rodzaju reklamy na Facebooku. Będziemy mogli rozwijać swoją stronę na Facebooku oraz znacznie zwiększyć zaangażowanie. Dołączymy do społeczności tego kursy, aby się dowiedzieć, jak wprowadzić markę, produkt czy też usługę na wyższy poziom dzięki samym możliwościom marketingu na Facebooku.

Od paru lat zajmujemy się marketingiem w social mediach gdzie pomagam zarówno małym oraz średnim przedsiębiorcom wybić się w internetowych realiach działalności komercyjnych. Moja współpraca z klientami polega na niczym innym jak na przygotowaniu, wdrożeniu oraz opiece nad krótko lub też długoterminowymi kampaniami marketingowymi na Instagramie i Facebooku.

Otrzymamy ponad siedmiogodzinny kurs wideo w niewielkiej cenie oraz dodatkowo dostęp do konsultacji, które są związane bezpośrednio z tematyką kursu.

Regularnie przeprowadzam także szkolenia z poprawnej konfiguracji oraz także obsługi firmowego fanpage, efektywnego zarządzania oraz tworzenia marketingowych kampanii. Na przestrzeni w zasadzie ostatnich pięciu lat pomogłem wypłynąć na znacznie szersze wody wielu małym firmom, które z rynku lokalnego przeniosły się na europejski rynek, a w niektórych przypadkach nawet na rynek globalny.

Dlaczego warto zapisać się na ten kurs? Chyba nie trzeba nikogo zbytnio przekonywać. Najważniejsza jest ogromna wiedza, którą możemy nabyć. Poznamy mnóstwo technik, które w wykorzystaniu praktycznym zwiększą liczbę naszych klientów oraz tym samym zysk. Nie ma lepszego połączenia od poszerzenia wiedzy oraz zwiększenia zysku.

Zapiszmy się zatem na kurs już teraz. Podejmijmy krok w kierunku właściwym. Pomogę Ci.

Dla kogo ten kurs Marketing w Social Media – Facebook Ads 2020 ?

Kurs ten jest idealny dla:

  • właścicieli małych i średnich firm,
  • blogerów lub influencerów,
  • SEM Freelancerów,
  • osób, które chcą rozpocząć karierę w Social Media Marketing.

Dodaj komentarz