Kurs SEO dla WordPress od Podstaw – Opinie Udemy

Kiedy Twoi potencjalni klienci korzystają z Bing, Google czy Yahoo, to czy Twoja strona pojawia się organiczne na samej górze wyników wyszukiwania?

Jeśli nie, to na pewno ten kurs pomoże Ci zrozumieć jak i także wdrożyć kroki, które to naprawiają. Pod koniec kursu dokładnie będziesz rozumieć czym jest SEO oraz jak może Ci pomóc samo zwiększenie ekspozycji Twojej strony, a do tego zwiększy naszą sprzedaż.

SEO 2020 – SEO dla WordPress + Pozycjonowanie od Podstaw

SEO, które naprawdę działa!

SEO wydaje się mroczną sztuką, która jest pełna nieporozumień chaosu oraz informacji, które wprowadzają w błąd.

SEO jednak jest dosyć proste, a ten kurs nam wszystko wyjaśni:

 • czym jest SEO, SEM, Reklama PPC,
 • czym jest On-Page, Off-Page SEO,
 • wybór najlepszych fraz kluczowych dla SEO,
 • przygotowanie bazy słów kluczowych, witryny oraz zaplanowanie działań SEO,
 • przeskanowanie konkurencji pod względem używanych technik SEO,
 • zrozumienie roli treści w SEO,
 • optymalizacja stron – hierarchia strony, meta tagi, mapa witryny xml, robots.txt oraz wiele więcej,
 • przesyłanie witryny do wyszukiwarek,
 • zrozumienie znaczenia linków,
 • znajdowanie miejsc, aby uzyskać linki doskonałe do naszej witryny,
 • rola Social Media,
 • czym jest SEO negatywne oraz jak go unikać.

Czy Kurs SEO dla WordPress od Podstaw jest na pewno dla nas?

Być może jesteś właścicielem niedużej firmy, a Twój sukces jest zależny od Twojej witryny. Może pracujesz jako programista i chcesz wykonać lepszą pracę dla klientów, a Twoi klienci chcą SEO czy też jesteśmy odpowiedzialni za stronę internetową swojego pracodawcy oraz odczuwamy presję, związaną z podniesieniem pozycji w wynikach Google. A może wynajęliście firmę SEO i nie jesteśmy do końca pewni, czy wykonują dobrą robotę.

Niezależnie od naszej sytuacji, kurs ten wyjaśni, czym jest SEO w teorii oraz w praktyce. Wszystko w oparciu o rady zdroworozsądkowe oraz zrozumiałe przykład. SEO to nie mechanika kwantowa, istnieją zasady podstawowe, których zastosowanie przyniosą nam sukces.

Dlaczego warto wykupić Kurs SEO dla WordPress od Podstaw?

Warto się rozwijać. Szczególnie dotyczy to dziedzin, które aktualnie są modne. SEO i wszystkie techniki z nim związane to przyszłość. Warto je poznać, ponieważ przydają się w wielu branżach. Dzięki ukończeniu tego kursu można także nieco zaoszczędzić. Nie będziemy musieli płacić za usługi związane z SEO firmie zewnętrznej i zajmiemy się tym sami. Jak widać same plusy.

Podsumowanie Kurs SEO dla WordPress od Podstaw

Za nie więcej niż koszt średni obiady w restauracji, otrzymamy ponad siedmiogodzinny kursy wideo z AdWords! Co więcej otrzymamy dostęp do konsultacji związanych z tematyką kursu. Poza tym otrzymujemy dostęp do kursu dożywotni oraz zwrot 100 procent gotówki w trzydzieści dni!

Zaczniemy od zrozumienia znaczenia słów kluczowych w SEO, sposobu samego sprawdzenia, do ludzie wyszukują faktycznie w sieci oraz jak wybrać dobre słowa kluczowe SEO dla witryny. Dowiemy się również o tym, co możemy na swojej stronie zrobić, aby się przygotować, do wszelkich działań SEO. Wyjaśniona zostanie także rola treści contentu oraz nauczymy się optymalizacji tagów na własnej witrynie.

 

Dodaj komentarz