Kryptowaluta FAME od FAME MMA – Rejestracja, Poradnik

Federacja FAME MMA, która organizuje walki influencerów, youtuberów oraz celebrytów znanych głównie z działalności w internecie wypuściła na rynek własny token. Informacja o tym, że federacja ta decyduje się na wykorzystanie potencjału blockchaina pojawiła się na początku kwietnia i została ogłoszona za pośrednictwem Twittera.. Token zbudowany na blockchainie ma stać się narzędziem, który ma obsługiwać wszelkie transakcje związane z FAME MMA.

Wypuszczenie na rynek własnego tokena jest ukłonem federacji w stronę technologii, jaką jest blockchain. Wraz z rozwojem technologii NFT większość firm prędzej czy później zdecyduje się na korzystanie z niej. Dzięki tak szybkiej, ale jednocześnie przemyślanej decyzji federacja FAME jest z pewnością pionierem w tej dziedzinie.

Kto stoi za Tokenem FAME

Token powstał przy współpracy federacji FAME MMA oraz Metahero, której założycielem jest Robert Gryn. Dzięki temu możliwe było stworzenie tokena opartego na technologii NFT, która wykorzystuje rozwijaną na szeroką skalę technologię. Tokeny te są dostępne także na platformie tworzonej przez Tenset. Zawodnicy zostali zeskanowani, a następnie na podstawie ich wizerunku stworzone zostały tokeny NFT.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Jak kupić i gdzie token FAME – giełda Kanga

Token FAME został wprowadzony na scentralizowaną giełdę kryptowalut Kanga 29 kwietnia 2022 roku w samo południe. Kilka dni wcześniej sprzedaż odbywała się na platformie Tenstet Gem Launch Platform (TGLP). W transakcjach tych mogli uczestniczyć jedynie subskrybenci TGLP. Czytaj opinie o OKX

Jak korzystać z token FAME

Token FAME ma służyć przede wszystkim do różnego rodzaju transakcji związanych z organizowanymi przez federację walkami. W tym celu wykorzystano technologię opracowaną i rozwijaną przez Metahero, dzięki której zeskanowano zawodników i na tej podstawie stworzono ich wizerunki w formie tokenów NFT.

KUP TOKEN FAME TYLKO Z POLSKIEJ GIEŁDZIE KANGA – SPRAWDŹ

Token FAME można wykorzystać do opłaty w systemie pay-per-view, który umożliwia oglądanie na żywo transmisji z walk. Ten rodzaj płatności będzie także akceptowany do opłacania gier, które wkrótce wypuszczone zostaną na rynek, usług marketingowych i sponsorskich, wynagrodzeń zawodników itd. Token FAME będzie można również wykorzystać do obstawiania wyników walk. Obecnie usługa pay-per-view może być opłacona za pomocą karty, przelewu bankowego lub BLIK. W przyszłości jednak federacja zapowiada, że oglądanie gali na żywo będzie możliwe jedynie przy płatności tokenem FAME.

Oficjalna gra FAME MMA od Maja ! Zyskaj Bonusy kupując Token FAME

Ile można zarobić na token FAME

Token FAME MMA został wyemitowany w standardzie BEP-20. W przedsprzedaży jego cena wyniosła 0,01 dolara za monetę. Głównym założeniem tego tokenu jest to, aby posiadacze mogli wykorzystywać go do różnego rodzaju transakcji związanych z organizowanymi przez federację galami. Zgodnie z zapowiedziami już za jakiś czas tylko poprzez opłacenie usługi pay-per-view za pomocą tokena FAME będzie można oglądać galę na żywo. Jeśli tak się stanie to jego posiadanie będzie miało ogromne znaczenie zwłaszcza dla wiernych fanów freakfightowych walk.

Gdzie będzie można wykorzystać Token FAME:

  • Bonusy w grach FAME MMA
  • Wpływ na głosowanie, kto ma zawalczyć
  • Gadżety i bonusy
  • Część wypłat dla zawodników w tokenie FAME

Token FAME Boxdel. FAME Gola, Token FAME Wataha, Token FAME Amadeusz Ferrari, Token FAME Bilety, Token FAME Konferencja,

Ocena Tokena FAME od FAME MMA
  • Gwarancja użyteczności Tokena
  • Bezpieczeństwo zakupu Tokena na giełdzie
  • Obecna wartość Tokena
4.5

Podsumowanie Token FAME od FAME MMA

Naszym zdaniem warto posiadać Tokeny FAME jeżeli jesteś fanem organizacji FAME MMA. W prezentacji tokena jest rozpisany potencjał Tokena i gdzie będzie wykorzystywany w najbliższym czasie !

Dodaj komentarz