Karty VISA MCO wysłane do Europy!

Firma Crypto.com ogłosiła nie dawno, iż wysyłka kart VISA MCO do klientów w Europie została już rozpoczęta- karty trafią, aż do 31 krajów. Dzięki temu Crypto.com stanie się potentatem na rynku kart kryptowalutowych.

Karta MCO VISA jako pierwsza karta obsługująca kryptowaluty

Firma Cryoto.com jako pierwsza na świecie wprowadziła kartę obsługująco kryptowaluty (karta VISA MCO). Premiera tej karty odbyła się w Singapurze w 2018 roku. W chwili obecnej karta ta jest jedną z najbardziej dostępnych na świecie. Od premiery tej karty można zaobserwować przyspieszenie na rynku kryptowalut (bardzo wiele firm wydało swoje karty). Firma pomyślała także o swoich Europejskich klientach i wysłała swoje karty, aż do 31 państw w Europie, w tym do wszystkich państw UE.

Aplikacja Crypto.com

W aplikacji stworzonej przez firmę  Crypto.com jest dostępnych, aż 7 normalnych walut oraz obecnie ponad 45 kryptowalut.Dzięki aplikacji spekulant ma dostęp do wszystkich możliwych alertów oraz własnego portfolio w którym może śledzić dane i kursy ponad 200 coinów. Firma zadbała również o prostą i szybką weryfikację użytkownika.

Korzyści wynikające z posiadania karty VISA MCO

Karta VISA MCO firmy Crypto.com oferuje bardzo dużo różnych korzyści np.: poprzez zamówienia karty Ruby Stell można otrzymać cashback na start w kwocie 50USD w kryptowalucie MCO. Aby otrzymać cashbeck wystarczy tylko pobrać aplikację, następnie zarejestrować się i przejść poprawianie przez weryfikację np.: przy użyciu prawa jazdy. Ostatnim krokiem jest zakup karty np.: VISA MCO. Można również otrzymać jeszcze jeden bonus za polecenie aplikacji innym osobom– bonus to kolejne 50 USD. Jednak warto pamiętać, iż ta promocja jest ograniczona czasowo.

Ważna wypowiedź dyrektora generalnego Crypto.com

Dyrektor Generalny Crytpo.com Kris Marszlek stwierdził, iż odkąd firma dostarczyła w 2018 nową kartę MCO VISA to zaczęła szybko wkraczać na nowe rynki, a tym samym poszerzać bazę użytkowników. Firma Crypto.com skoncentrowała się głównie na zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa poprzez budowę kompleksowego ekosystemu krypotowalutowego. Nowa aplikacja jest bardzo przyjazna dla użytkownika działa na zasadzie jednego hubu, który jest potrzebny do zarządzania wszystkimi potrzebami użytkownika kryptowalut.. Dzięki sparowaniu karty z aplikacją Crypto.com użytkownik może nie tylko kupować i sprzedawać kryptowaluty, lecz także na nich zarabiać czy uzyskiwać natychmiastowe pożyczki.

Rozszerzenie działalności w Europie

Rozszerzenie działalności na Europę wymagało od Crypto.com podjęcia szeregu ważnych kroków. Jednym z tych kroków było zatrudnienie Mariny Gospodinovej jako dyrektora regionalnego. Kolejnym krokiem było wzmocnienie zgodności z przepisami zawartymi w ekosystemie złożonych płatności  oraz uruchomienie społeczności lokalowych, które obsługują większość języków UE. Dzięki temu Crypto.com otrzyma lepszy dostęp do informacji zwrotnej oraz wsparcia.

Firma Crypto.com zakupiła dodatkową polisę opiewającą na 100 mln USD. Tym samym całkowite ubezpieczenie krypotowalutowe firmy Crypto.com wzrosło do 360 mln USD i obecnie jest najwyższe w całej branży. Dzięki temu ubezpieczeniuponad 2 mln użytkowników otrzymuje dodatkową ochronę.

MCO VISA poziomy

Obecnie firma Crypto.com oferuje, aż 5 różnych poziomów kart MCO VISA w których nie są pobierane ani są pobierane żadne opłaty. Karty MCO VISA oferują także 10% rabat na Netflix, Spotnify oraz Amazon Prime, barak opłat za wypłaty z bankomatu, konkurencyjne stawki międzybankowe.

W ostatnim czasie tysiące ludzi zamówiło oraz zarezerwowało już karty MCO VISA. Natomiast aplikacja Crypto.com znajduje się już w najlepszej 50 w kategorii finanse w Wielkiej Brytania, Włoszech, Francji i Hiszpanii. Dzięki temu karta MCO VISA oraz aplikacja Crypto.com powoli staje się sukcesem rynku krypotowalutowego. 

Dodaj komentarz