Lista 8 traderów, na których warto mieć obserwować w 2020

To bez znaczenia czy regularnie śledzisz rynek walut cyfrowych, czy też po prostu szukasz świeżych informacji na ich temat. Poniżej zamieszczamy listę 8 traderów, którymi powinien zainteresować się każdy szanujący się miłośnik aktywów cyfrowych.

Kilka słów o tym jak powstało ta zestawienie?

Poniższe zestawienie zostało stworzone w oparciu o ocenę jakości udostępnianych uwag oraz analiz rynku walut cyfrowych, z których pozostali członkowie społeczności i nie tylko mogą wyciągnąć wymierne korzyści. Wszystkie osoby uwzględnione w rankingu są aktywne na Twitterze. Dodatkowo prawie każdy z nich stosuje analizę techniczną oraz publikuje treści w języku angielskim.

Pozycja nr 1 należy do @ CryptoCred (na chwilę obecną obserwuje go 144,2 tysięcy osób)

CryptoCred przez większość czasu tworzy nowe treści edukacyjnych oraz analizy techniczne, które to następnie publikuje na swoim kanale YouTube.  To właśnie on jest autorem przewodnika dedykowanego dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę zarówno z tradingiem, jak i walutami cyfrowymi. Wspomniane materiały są nie tylko kompletne, ale również darmowe. CryptoCred także raz w tygodniu wysyła newsletter, znany pd nazwą Technical Roundup, który jest skierowany do traderów oraz inwestorów. Koszta związane z jego miesięczną “prenumeratą” wynoszą 30 dolarów (USD).

Pozycja nr 2 należy do @thecryptomonk (na chwilę obecną obserwuje go 64,4 tysięcy osób) 

CryptoMonk egularnie zamieszcza informacje głównie związane z Bitcoin (BTC). Zdarza się jednak, że raz na jakiś czas ale czas obiektem jego zainteresowania padnie Ethereum czy też inny projekt. W zakresie jego zainteresowań leży także trading towarami oraz metalami szlachetnymi. Mimo braku ogromnej liczby obserwatorów blog prowadzony przez CryptoMonk na temat analizy technicznej jest, wart Waszej uwagi. Treści na nim zamieszczane są przydatne zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych traderów.

Sprawdź na forum również:

Pozycja nr 3 należy do @Filbfilb (na chwilę obecną obserwuje go 33,8 tysięcy osób)

FilbFilb jest autorem analiz publikowanych przez CoinTelegraph jak również darmowego cotygodniowego newslettera Decentrader. Ilość jego obserwatorów na Twitterze nie powala, jednak zarówno na Telegramie, jak i tradingview.com  sytuacja przedstawia się już zupełnie inaczej. Analizy wychodzące spod pióra Fliba są nie tylko wysoce techniczne, ale również rzetelne i uczciwe. Systematycznie dzieli się z czytelnikami na tema swoich rozważań.

Pozycja nr 4 należy do @NicTraders (na chwilę obecną obserwuje ją 93.7 tysięcy osób)

Obszary związane z handlem watami cyfrowymi w 99% zdominowane są przez mężczyzn. Kobieta-trader niesamowicie wyróżnia się w tym środowisku. Nie tylko płeć, ale również aktyności prowadzone na Facebooku pozwoliły na umieszczenie NicTrades w naszym rankingu. Do jej aktywności należy jeszcze zaliczyć systematycznie prowadzone sesje handlu na żywo. Raz w tygodniu,  w każdy poniedziałek  o godzinie 20 czasu brytyjskiego przeprowadza ona na żywo analizy rynku walut cyfrowych.

Pozycja nr 5. należy do @Bdands (na chwilę obecną obserwuje go 92,3 tysięcy osób)

John Bollinger jest jedyną osobą w naszym rankingu, która stworzyła popularne i powszechnie stosowane narzędzie techniczne przeznaczone do tradingu. Oprócz tego zajmuje on się również handlem walut cyfrowych oraz systematycznie dzieli się zarówno swoimi spostrzeżeniami, jak i zdobytym doświadczeniem za pośrednictwem Quory oraz na Tweeterze.

Pozycja nr 6 należy do @scottmelker (na chwilę obecną obserwuje go 57,8 tysięcy osób). 

Doświadczenie Melker jako tradera to ponad 2 dekady. Tak bogate doświadczenie zaowocowało licznym gronem followersów. jego analizy chętnie publikowane są przez Coin Telegraph. Niedawno zaczął również rozpowszechniać newsletter pod tytułem„The Wolf Den”.

Pozycja nr 7 należy do @VentureCoinist (na chwilę obecną obserwuje go 211,7 tysięcy osób)

 Luke Martin cieszy się ogromną popularnością na Twitterze. Dodatkowo prowadzi także własny podcast, czyli  Coinsist, wśród zapraszanych gości znaleźli się między innymi założyciel Binance Changpeng Zhao, krypto VC Chris Burniske, założyciel eToro Yoni Assia oraz inni.

Pozycja nr 8 należy do @PeterLBrandt ( na chwilę obecną obserwuje go 315,8 tysięcy osób)

Peter Brant posiada ponad 40-letnie doświadczenie w handlu walutami cyfrowymi. Może także poszczycić się publikacją bestsellera Amazon znanym powszechnie pod tytułem Diary of Professional Commodity Trader. Dodatkowo spod jego pióra wychodzą liczne treści tematycznie związane z tradingiem.

Sprawdź opinie o firmach IT na naszym forum:

No comments
Dodaj komentarz