Metahero co to jest? Jak kupić? Opinie

Metahero to projekt kryptowaluty, a HERO jest natywnym tokenem platformy. Mówiąc dokładniej, wprowadza na rynek technologię modelowania oraz skanowania 3D. Ta technologia może zostać wykorzystywana do generowania naprawdę realistycznych awatarów 3D oraz innych cyfrowych elementów, które wykorzystane mogą być w mediach społecznościowych, grach, a nawet modzie internetowej. Poza tym Metahero wchodzi na bardziej lukratywny rynek NFT, pozwalając na tworzenie przedmiotów kolekcjonerskich NFT w rzeczywistym świecie.

Czy jest projekt MetaHero?

Metahero współpracuje z bardzo uznanym liderem w dziedzinie skanowania 3D – Wolf Studio. Zamierza wykorzystać najnowocześniejszą technologię, aby zapewnić zdecydowany wzrost swoim udziałowcom. Technologia już została wykorzystana do modelowania postaci przed bardzo duże studia gier, takie jak CD Projekt w ich produkcji najważniejszej – CyberPunk 2077.


Technologia połączona zostanie z rynkiem oraz tokenem deflacyjnym HERO, aby użytkownikom zaoferować artystom, graczom oraz także przedsiębiorcom dostęp do zasobów wirtualnych przyszłości.

Kto jest założycielem MetaHero?

Przy analizie każdego biznesu spojrzeć powinniśmy na to, kto dokładnie jest jego twórcą. Ten element wskazuje w jakim konkretnie kierunku podążyć może rozwój projektu, to czy jego twórcy wywiązywali się w przyszłości z obietnic i wreszcie czy ich firmy wcześniejsze osiągnęły sukces.

Za projektem MetaHero stoją bardzo ciekawe postacie. Rolę CEO pełni znany z okładem Polskiego Forbesa, kilka lat temu okrzyknięty najmłodszym w Polsce milionerem – Robert Gryn.

Robert Gryn przede wszystkim stworzył, a następnie rozwinął oraz spieniężył Codewise.

MetaHero gdzie kupić jak zainwestować?

Liczba miejsc, w których możemy sobie kupić HERO rośnie w sposób systematyczny.

Obecnie możemy zainwestować w HERO na giełdzie Kanga. Jest to polska giełda, która umożliwia zakup Hero nawet za gotówkę i to bez żadnej weryfikacji. Kolejne miejsce to Gate.io. Jest to z kolei jedna z największych na świecie. Obsługuje już prawie tysiąc par kryptowalut.

Metahero nawet wypuściło swoją aplikację na smartfony. Dzięki niej możemy śledzić stan naszego konta HERO. Możemy sobie obserwować ile tokenów zrobiliśmy do tej pory, a także docelowo zarządzać całością ekosystemu związanego ze skanowaniem 3D (firma zamierza umożliwić udostępnianie wszelkich skanerów na zasadzie franczyzy).

Niezależnie od tego kiedy oraz czy wejdziemy w projekt musimy pamiętać, aby nie inwestować więcej niż jesteśmy w stanie stracić. Należy pamiętać, że z całą pewnością inne firmy pracują nad rozwiązaniami podobnymi, ale nie zawsze ten kto jest pierwszy jest najlepszy.

MetaHero jaka przyszłość i rozwój projektu

Cena Hero wynosi obecnie 0,034 dolarów. Od samego momentu debiutu wartość tegoż tokenu już urosła ponad 600 procent. Sama kryptowaluta Hero ma deflacyjny charakter. Jest w ten sposób zaprojektowana, że każda transakcja powoduje spalenie kilku procent HERO w sposób bezpowrotny, dodatkowo dwa procent wartości każdej transakcji trafia do trzymających HERO na swoich specjalnych portfelach.

Dodaj komentarz