Jan Błachowicz zdecydował się na współpracę z Subme

Jan Błąchowicz, będący obecnie mistrzem świata federacji UFC kategorii Light Heavyweight ogłosił właśnie swoją współpracę z polskim projektem kryptowalutowym Subme. Jak będzie wyglądać to przedsięwzięcie i co powstanie na jego podstawie przekonamy się już niebawem.

Mistrz Świata MMA i kryptowaluty

Błachowicz to nazwisko, którego nie trzeba przestawiać żadnemu fanowi sztuk walki. Jan Błachowicz jest, bowiem jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników walczących w formule MMA. Swoją oszałamiająca karierę rozpoczął w roku 2007, by w kolejnych latach zdobyć tytuł mistrza KSW a następnie związać się z jedną z największych amerykańskich federacji, czyli UFC. Błachowicz jest obecnie mistrzem świata UFC w kategorii półciężkiej, dzięki wygranej walce z marca 2021 roku.

Niecodzienną informacją, która niedawno obiegła zarówno świat sportu jak i strony zajmujące się kryptowalutami jest fakt, iż mistrz świata MMA zainteresował się współpracą z tego typu projektem. Jan Błachowicz zostanie, bowiem nie tylko twarzą Sumbe ale ma zamiar zaangażować się w relację inwestorską w ten projekt.

Subme czyli polska kryptowaluta

Subme to projekt polskiej kryptowaluty nazwanej SUB, autorstwa polskiej firmy powstały z inicjatywy Adama Larssona. Projekt ten zebrał ponad 8 milionów zł w ramach szeroko zakrojonej kampanii crowdfundingowej, dzięki czemu utworzono ciekawą aplikację. Pozwala ona np. zarządzać subskrypcjami za Netflix oraz Spotify oraz zamawiać produkty w dużo niższych cenach niż standardowe.

W ramach współpracy z mistrzem zostaną stworzone między innymi kolekcje tokenów NFT dla fanów sportowca a w aplikacji znajdziemy również zaprojektowane przez Błachowicza „koszyki produktów”. Co więcej, w ramach współpracy z Subme Jan Błachowicz stał się posiadaczem polskiej kryptowaluty SUB, która od niedawna jest dostępna również na popularnej giełdzie kryptowalutowej Bitmart. w

Ta niecodzienna współpraca ma zatem na celu rozpropagowanie kryptowalut wśród fanów sportu w Polsce oraz przybliżenie i oswojenie naszego narodu z kryptowalutami, które powoli stają się codziennością ludzi na całym świecie.

Dodaj komentarz