Android Developer – Zarobki – Ile zarabia ?

Ile zarabia Android Developer?

Rozkład wysokości zarobków na stanowisku – Android Developer

Jeśli chodzi o Android Developer zarobki to wynagrodzenie przeciętne wynosi 10 000 złotych oraz jest wyższe o 5 300 złotych od wynagrodzenia przeciętnego.

Miesięczne całkowite wynagrodzenie  (mediana) na tymże stanowisku wynosi dokładnie 7470 złotych brutto. Tak naprawdę to co drugi android developer otrzymuje pensje pomiędzy 5270 a 10260 złotych. Dwadzieścia pięć procent android developerów najgorzej wynagradzanych zarabia poniżej kwoty 5 270 złotych brutto. Na zarobki powyżej kwoty 10 260 złotych brutto liczyć może grupa dwudziestu pięciu procent opłacanych najlepiej android developerów.

Dane powyższe mają orientacyjny charakter oraz są udostępniane jedynie do użytku osobistego całkowicie bezpłatne. Wykorzystywanie ich w komercyjnych celach (na przykład granty, doradztwo, ustalanie pensji w firmie) wymaga jednak zakupu premium raportu dla stanowiska wybranego. Można z aplikacji także korzystać po wykupienia dostępu do rozszerzonej strefy premium portalu o nazwie wynagrodzenia.pl bądź też uzyskaniu zgody pisemnej firmy Sedlak & Sedlak.

Sprawdź oferty pracy i opinie:

Co ma wpływ na wynagrodzenie?

Na pewno w pierwszej kolejności liczy się staż pracy. Niezmiernie często wynagrodzenie pracownika początkującego stanowi część znikomą pensji jego kolego doświadczonego. Bardzo ważna jest także wielkość firmy. Małe firmy rodzinne nie są w stanie w ogóle zaoferować wynagrodzenia na poziomie dużych korporacji zagranicznych. Zazwyczaj duże firmy oferuję bardzo bogaty pakiet pozapłacowych świadczeń.

Kolejny czynnik mający wpływ na lokalizację firmy. Dwie bardzo podobne do siebie firmy mające siedzibę w różnych miastach oferować mogą wynagrodzenia dla pracowników znacznie od siebie odbiegające. Oczywiście wykształcenie pracownika także jest niezmiernie ważne. Liczy się uczelnia, którą udało się ukończyć. Jak widać na powyższym czynników tych jest naprawdę sporo. Warto mieć ich świadomość. Wówczas wiadomo z czego bierze się sama wysokość zarobku.

Dodaj komentarz