5 pomysłów na zarabianie przez internet – Ranking 2020

5 pomysłów na zarabianie przez internet. Czy zastanawiasz się jak rozpocząć zarabianie przez Internet pracując w domu? Poniżej znajdziesz najlepsze sposoby na zarabianie w sieci, które sprawdziliśmy. Zarezerwujmy sobie dosłownie dziesięć minut i już dziś zaróbmy swoje pierwsze pieniądze.

5 najlepszych pomysłów na zarabianie przez internet – Ranking 2020

Zarabianie na ankietach

 • Poziom trudności: łatwy
 • Dzienny czas: kilka minut codziennie
 • Możliwość zarobku: od 0 zł do nieskończoności / miesięcznie

Chodzi tutaj o strony internetowe, które nam umożliwiają zarabianie poprzez czytanie reklamowych e-maili, klikanie w linki, granie w wybrane gry, wypełnianie ankiet czy też robienie zakupów w sklepach wyszczególnionych. Rejestracja na takich witrynach jest bezpłatna całkowicie. Zalety główne korzystania z lojalnościowych programów to:

 • praca w czasie wybranym przez siebie – w zupełności wystarczy 5 bądź 30 minut dziennie,
 • zadania są łatwe do wykonania – użytkownik nie musi posiadać wiedzy specjalistycznej,
 • Można się zarejestrować w kilku firmach i tym samym zwiększać swoje zyski.

Praca jako freelancer – dla nieco bardziej zaawansowanych

 • Poziom trudności pracy: średni
 • Dzienny czas: kilka godzin codziennie
 • Możliwość zarobku: 0 zł do nieskończoności /na miesiąc

Freelancerzy, a więc wolni strzelcy pracują bez etatu stałego. Pracując jako freelancer specjalizujemy się w jednej dziedzinie i realizujemy projektu na zlecenie. Do zawodów najpopularniejszych wśród freelancerów to:

 • grafik komputerowy – zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz także ich elementów poszczególnych: materiałów reklamowych, logo, elementów dekoracyjnych czy też banerów. Korzysta najczęściej z takich programów jak: Flash, Photoshop oraz CorelDRAW.
 • copywriter – osoba ta zarabia na pisaniu wpisów na bloga, artykułów, oposów sprzedawanych produktów, tekstów reklamowych oraz także treści innego rodzaju umieszczanych na internetowych stronach. Jako copywriter można zarobić między 1500 a 4000 złotych miesięcznie.
 • programista – programuje różnego rodzaju systemy, programy użytkowe, gry czy też CRM-y. Zarobki programistów są zróżnicowane. Programista początkujący zarabia średnio pomiędzy 2000 a 3500 złotych. Programiści bardziej doświadczenie zarabiać nawet mogą 10 000 złotych lub nawet więcej.
 • fotograf – otrzymuje zlecenia na podstawie internetowych zdjęć na witrynach specjalnych. Tworzy również fotoreportaże
 • tłumacz – jeśli znasz dobrze język obcy, to powinieneś spróbować swoich sił właśnie jako tłumacz.

Zarabianie na kryptowalutach

 • Poziom trudności: średni
 • Czas dzienny: dziennie kilka godzin
 • Możliwości zarobku między 0 zł do nieskończoności na miesiąc

Mówi się w ostatnich miesiącach naprawdę sporo o zarabianiu na kryptowalutach przez Internet. Jest to tym spowodowane, że wiele osób już zarobiło pieniądze wręcz kosmiczne na inwestowaniu przykładowo w Bitcoina. Kurs od początku tego roku wzrósł już o ponad tysiąc procent.

Można na przykład rozpocząć inwestycje na platformie o nazwie BTC Comass.

Zarabianie na blogu

 • Poziom trudności: średni
 • Dzienny czas: kilka godzin
 • Możliwość zarobku: od 0 do nieskończoności / na miesiąc

Na blogu zarabiać można między innymi poprzez umieszczanie artykułów sponsorowanych, reklam, uzyskiwanie bonusów, współpracę z różnymi sklepach internetowymi oraz uzyskiwanie próbek reklamowych materiałów (na przykład kompletu naczyń do wypróbowania).

Jak rozpocząć?

 1. Wymyślmy temat

Najlepiej, gdy będziesz pisał o czymś, na czym tak naprawdę się znacz oraz co cię interesuje, a do tego co stanowi niszę pewnego rodzaju. Blogów jest naprawdę mnóstwo. Większą szansę na sukces mamy, gdy skierujemy bloga bezpośrednio do danej grupy docelowej.

 1. Załóż dobrego bloga

Możesz tak naprawdę skorzystać z jednej z naprawdę wielu stron darmowych dla bloggerów. Można także założyć swoją własną stronę (wówczas potrzebujemy domeny, szablonu strony czy też konta hostingowego). Warto przeczytać nasz poradnik o nazwie „Gdzie oraz jak założyć bloga”, który Cię przeprowadzi krok po kroku poprzez proces tworzenia bloga.

 1. Pisz, pisz oraz jeszcze raz pisz!

Dokonujmy minimum jednego wpisu dziennie (blogerzy najlepsi rezygnują całkowicie z pracy na etacie, ponieważ zarabiają o wiele, wiele więcej na blogu, zarobki wynieść mogą nawet kilka bądź kilkanaście tysięcy złotych na miesiąc).

 1. Inni muszą znaleźć Twojego bloga!

Bloga powinniśmy reklamować na innych blogach, na stronach o zbliżonej tematyce czy też w mediach społecznościowych. Wybierzmy następnie program partnerski, który nam pozwoli na zarabianie pieniędzy na blogu.

Jeśli wolimy stworzyć video, aniżeli treści wybrać możesz zarabianie w sieci poprzez chociażby serwis YouTube.

Ostatnio coraz bardziej popularniejsze jest tworzenie swoich własnych kanałów na serwisie Youtube. Jeśli mamy jakieś pasje, hobby czy też pomysł na kanał serwis nam umożliwia zarabianie pieniędzy dzięki specjalnemu systemowi – Google Adsense.

Ile zarobić można na Youtube?

Tak naprawdę to spekuluje się, że za każde 100 000 wyświetleń filmów naszych zarabiamy około 200 do 300 złotych. Dochodzi do tego tak zwana współpraca czy też lokowanie produktów. Stawki tutaj zaczynają się od 1000 złotych, a kończą nawet na dziesiątkach tysięcy złotych (wszystko jest zależne od konkretnych zasięgów).

Własny sklep w sieci

 • Poziom trudności – trudny
 • Dzienny czas – kilka godzin codziennie
 • Możliwość zarobku – od 0 do nieskończoności / na miesiąc.

Wiemy nie od dzisiaj, że Internet daje naprawdę spore możliwość jeśli chodzi o samo zarabianie. Pomysłem naprawdę dobrym jest zarabianie w sieci poprzez stworzenie swojego własnego internetowego sklepu. Jest wymagany naprawdę dobry pomysł na sklep (działać możesz w ramach tak zwanego dropshippingu) oraz także środki na reklamę. Na temat założenia sklepu internetowego znajdziesz wiele cennych informacji w poradniku.

5 pomysłów na zarabianie przez internet chcesz więcej?

Jak widać na załączonym obrazku w sieci istnieje wiele sposobów na zarabianie w Internecie. Można wybrać sobie taki sposób, który nam odpowiada najbardziej pod każdym względem. Każdy z nas czuje się dobrze w czymś innym, jest to jak najbardziej zrozumiałe. Każdy powinien mieć to na względzie.

Dodaj komentarz