Tryb Edu Mode w ClickMeeting – Idealne rozwiązanie dla edukacji!

Tryb Edu to odpowiedź na potrzeby użytkowników platformy ClickMeeting. Od teraz proces nauki zdalnej będzie znacznie bardziej efektywny dla osób prowadzących zajęcia, ale i również dla uczestników lekcji. Sprawdźmy, jakie korzyści wynikają z trybu EDU. Jakie nowe funkcjonalności czekają na użytkowników ClickMeeting? Dlaczego nowa opcja została wprowadzona?

Co daje nam nowy tryb Edu na platformie ClickMeeting?

Nowy tryb Edu na popularnej platformie ClickMeeting to prawdziwy przełom w dziedzinie nauczania zdalnego. Funkcjonalność może być wykorzystana nie tylko przez nauczycieli, którzy wciąż zastanawiają się nad powrotem do nauki zdalnej, ale również przez szkoleniowców oraz inne organizacje, które na bieżąco zajmują się edukacją i szkoleniem.

Co umożliwia nam nowy tryb Edu? Podczas wirtualnego spotkania osoba prowadząca zajęcia, w każdej chwili może uruchomić tryb Edu. Dzięki temu możliwe jest widzenie i słyszenie wszystkich uczestników, podczas gdy oni mają możliwość słuchania i oglądania jedynie osoby prowadzącej.

Jeśli prowadzący zada pytanie uczestnikowi, może on w tym samym czasie udzielić mu głosu, dzięki czemu reszta uczniów również usłyszy jej odpowiedź. Jaka jest główna zaleta nowej funkcjonalności narzędzia? Przede wszystkim minimalizacja chaosu wywołana wieloma wypowiedziami uczestników w jednym czasie. Takie sytuacje pojawiają się nagminnie i skutecznie wybijają z rytmu prowadzącego, a także zmniejszają uwagę uczestników na przedmiocie zajęć.

Czy tryb Edu to dobry pomysł?

Tryb Edu to zdaniem twórców odpowiedź na największe problemy nauczania zdalnego. Osoba organizująca lekcje może swobodnie włączać i wyłączać tryb Edu, w zależności od potrzeb i bieżącej sytuacji. Warto jednak nadmienić, że tryb Edu to gwarancja bezpieczeństwa i ochrony prywatności innych użytkowników.

Wiele osób ma poważne obawy przed pokazywaniem swojego otoczenia czy wizerunku. Tryb Edu wprowadza komfort uczestnictwa w zajęciach, a także zwiększa bezpieczeństwo takich cyfrowych spotkań.

Dodaj komentarz