Najlepszy program do prowadzenia webinarów

Spotkania z odbiorcami w formie online to obecnie bardzo popularna forma organizacji szkoleń i innego rodzaju wydarzeń. Daje ogromne możliwości. Przede wszystkim w takim spotkaniu można wziąć udział z każdego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do komputera i stabilne łącze internetowe.

Spotkania online to inaczej webinary. Jeśli planujesz zorganizować webinar, potrzebujesz do tego odpowiedniego programu. Najlepiej takiego, który pozwoli na sprawne przeprowadzanie spotkania.

Jeśli zastanawiasz się, jaki program będzie najlepszy i jak go wybrać, zapoznaj się z informacjami, które prezentujemy poniżej. W tekście znajdziesz wiele cennych wskazówek i praktycznych porad dotyczących programów do webinarów.

1. Program do webinarów – funkcjonalności

2. Jaki program do prowadzenia webinarów wybrać?

Program do webinarów – funkcjonalności

Jakie funkcjonalności powinien posiadać program do webinarów i szkoleń online? Przede wszystkim możliwość organizacji spotkania, w którym każdy bierze czynny udział. W praktyce oznacza to, że każdy z uczestników może się widzieć, słyszeć i rozmawiać ze sobą w czasie rzeczywistym. Przydatną funkcjonalnością jest też możliwość organizacji konferencji online, którą można udostępnić setkom osób. Dla wielu osób istotne będzie nagrywanie webinaru.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Na funkcjonalność, jaką jest możliwość dzielenia uczestników na grupy, możliwość stworzenia formularzu zapisu na webinar, a także maksymalny czas trwania spotkania. Warto sprawdzić też termin ważności bezpłatnego planu na korzystanie z programu oraz czy jest możliwość pobrania raportu po spotkaniu.

Jaki program do prowadzenia webinarów wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jaki program do webinarów wybrać, na uwagę z pewnością zasługuje ClickMeeting. Zawiera podstawowe funkcje, a także wiele dodatkowych funkcjonalności. Pozwala organizować spotkania online, webinary na żywo, webinary automatyczne, webinary na żądanie, płatne webinary i wydarzenia online na ogromną skalę. Program można wykorzystać do prezentacji produktu, spotkań biznesowych online, spotkań grup roboczych, a także kursów i szkoleń. Rejestracja uczestników jest bardzo prosta.

Program daje możliwość stworzenia formularza zapisu, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. ClickMeeting daje także opcję tworzenia ankiet, ma funkcje czatu, możliwość transmisji online i zautomatyzowane przypomnienia. Pozwala na udostępnianie ekranu i Jest to najlepsza platforma do webinarów i konferencji internetowych, o czym świadczą pozytywne opinie użytkowników. Niemal nieograniczone funkcje programu sprawiają, że jest to niezwykle użyteczne narzędzie do spotkań online. Do korzystania nie potrzebujesz karty kredytowej.

 

Dodaj komentarz