Infoshare Academy – Kursy programowania Opinie Cennik

Szkoła programowania Infoshare Academy cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą wspaniałych trenerów, którzy są najlepszymi fachowcami w tym co robią.

Kto stoi za szkołą Infoshare Academy?

Wśród trenerów znajdują się między innymi: Łukasz Falkowicz – Full-Stack Developer, Rafał Borowiec – Team Lead, Michał Nowakowski – Lead Software, Tomasz Dołbniak – Senior Software Enginner, Maciej Krajewski – Managing Director, Michał Michalczuk – Senior Software, Mikołaj Lewandowski – Senior Python Developer, Robert Jemioło – Web Team Lead, Łukasz Rybka – Chief Technology Officer, Marcin Kwiatkowski – Senior Full-Stack developer, Rafał Kurt – Senior Designer Developer, Oskar Szymczyk – UX Designer, Mateusz Marzęcki – Tech Lead oraz Michał Strześniewski – Lead Web Developer.

Co oferuje szkoła infoshare Academy?

Oferta szkoły jest bardzo rozbudowana. Oferuje zarówno kursy zdalne, kursy online, jak i także szkolenia dla firm.

Warto prześledzić sobie dokładnie ofertę i wybrać coś dla siebie. Bardzo polecanym kursem jest Kurs UX Design, na którym poznamy podstawy projektowania. Kurs odbywa się zdalnie z trenerem na żywo. Najbliższy termin to 8 grudzień bieżący rok do 11 lutego 2021. Jest to kurs wieczorowy, który trwa 74 godziny.

Bardzo dobrze zapowiada się także Bootcamp weekendowy. Na kursie tym tworzy się nowoczesne webowe aplikacje. Kurs ten trwa 445 godzi i zaczyna się 12 grudnia bieżącego roku, a trwać będzie do 4 lipca przyszłego roku.

Godny uwagi jest także kurs wieczorowy SQL oraz przetwarzania danych. Na tym kursie usprawnimy pracę codzienną z danymi. Poznamy także narzędzia zaawansowane do przetwarzania oraz także analizy danych. Kurs rozpoczyna się dokładnie 15 grudnia bieżącego roku. Jego czas to 65 godzin. Dobrze zapowiadającym się kursem jest także weekendowy Bootcamp Java oraz Spring. Dzięki temu kursowi zostaniem programistą Java oraz poznasz framework Springa. Kurs ten trwa aż 445 godzin.

Ile kosztuje nauka w szkole Infoshare Academy?

Każda osoba zainteresowana wzięciem udziału, w którymś z kursów jest zainteresowana ceną. Od razu zaznaczamy, że każdy kurs ma swoją indywidualną cenę. Ceny rozpoczynają się już od 99 złotych wzwyż. Niektóre wysokie kwoty można uregulować poza płatnością jednorazową także rozłożeniem na raty, raty PayU 0%, dofinansowanie w ramach – Bazy Usług Rozwojowych, Dofinansowanie z Urzędu Pracy, Dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego, pożyczki nieoprocentowane OPEN oraz Inwestuj w Rozwój czy też skorzystanie z Gdańskiej Karty Mieszkańca.

Jak widzimy na powyższym możliwości jest wiele.

Podsumowanie i pozytywne opinie o Infoshare Academy

Szkoła Infoshare Academy jest na rynku szkołą bardzo znaną. W ofercie znajdują się nie tylko kursy dla osób stawiających w programowaniu pierwsze kroki, ale także dla zaawansowanych programistów, którzy mają zamiar dokształcić się w danym zagadnieniu.

Opinie o szkole dostępne w Internecie są bardzo pozytywne. Na pewno nie zawiedziesz się na trenerach, założeniach programowych czy też samej ofercie. Pamiętaj, że nie musisz samodzielnie wybierać kursu możesz skorzystać z porad trenerów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wybrałeś idealnie i jesteś w stanie zmienić swoje życie i spróbować zająć się zawodowo całkiem czymś innym, niż do tej pory. Naprawdę warto spróbować.

Dodaj komentarz