Coders Lab – Kursy programowania Opinie Cennik

Rozwój branży IT znacząco wpłynął na popyt na nowych programistów, którzy każdego dnia będą chętnie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W jaki sposób zostać programistą? Pierwszą ścieżką są oczywiście studia informatyczne, które uczą nie tylko teorii, lecz również praktyki. Drugim sposobem jest nauka samodzielna. Wymaga jednak ona mnóstwa motywacji i chęci. Trzecim sposobem są szkoły programowania jak np. Coders Lab, które w ciągu kilku miesięcy pozwolą nam zostać upragnionym programistą.

Kto stoi za szkołą Coders Lab?

Firma Coders Lab powstała w 2013, kiedy to bracia Marcin i Jacek Tchórzewscy postanowili założyć profesjonalną szkołę programowania, która będzie szkoliła kolejne pokolenia programistów. Wraz z biegiem czasu do ich zespołu dołączały kolejne osoby, tworząc coraz to nowsze działy. W tej chwili Coders Lab to aż 9 działów, które odpowiadają za różne aspekty funkcjonowania szkoły. Są to?

  • dział edukacji;
  • dział doradców kursów;
  • dział organizacji kursów;
  • dział software;
  • dział projektów, produktów i innowacji;
  • dział finansowy;
  • dział regionalny;
  • dział marketingu;
  • dział HR.

Co oferuje szkoła Coders Lab?

Coders Lab oferuje szereg szkoleń, które pozwolą początkującym pasjonatom programowania zdobyć pierwszą pracę. Każdy z nich ma do wyboru kilka ścieżek rozwoju, którymi chciałby podążać. Kursy dla siebie znajdą tutaj dla siebie osoby, które pociąga front-end i back-end. Ponadto są również dwie osobne ścieżki dla testerów oprogramowania oraz analityków danych. Jest to zatem doskonała wiadomość dla osób, które chcą wejść do branży IT, ale nie uważają, aby programowanie było ich głównym celem zawodowym.

Ponadto szkoła Coders Lab oferuje kursy specjalistyczne, które nie są element żadnej ścieżki wspomnianych wcześniej. Są to kursy Node.js oraz React dla programistów oraz kursy na testera automatyzującego.

Ile kosztuje nauka w szkole Coders Lab?

Ceny kursów są przede wszystkim zależne od tematyki kursu oraz pakietu, który wybraliśmy dla siebie. Za kurs w wersji podstawowej będziemy musieli wydać 9 900 zł. Za bardziej rozszerzoną wersję ok. 14 900 zł. Warto jednak wspomnieć, że najdroższe pakiety bardzo często mają wliczoną gwarancję zatrudnienia, co jest na pewno wielkim plusem dla kandydatów.

Dla wielu osób ceny kursów mogą być zawrotne, ale Coders Lab zadbał również o to, aby można było zapłacić za pomocą rat. Jest to zdecydowanie dobra wiadomość dla osób, które nie są w stanie wydać takiej kwoty pieniężnej. Ponadto kurs może zostać opłacony w ramach dofinansowania z Urzędu Pracy, co znacząco obniży finalną cenę kursu.

Podsumowanie i pozytywna opinia o Coders Lab

Coders Lab to firma, która mimo ugruntowanej pozycji na rynku, bardzo mocno wybija się na tle konkurencji zarówno pod kątem jakości kursów, ale również różnorodności. Jest to zatem dobry prognostyk dla osób, które nie mają ochoty spędzać na studiach kilku lat lub spędzać kilkunastu godzin dziennie na samodzielnej nauce. Kursy od Coders Lab są tworzone przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, co powinien wiedzieć programista, aby odnaleźć się w pierwszej pracy.

Warto jednak pamiętać, że kurs Coders Lab jest tylko narzędziem w drodze do kariery programisty. Kurs przynosi nam sporo pożytecznego materiału, ale tylko dzięki naszemu samozaparciu odniesiemy sukces na rynku pracy. Takie nastawienie jest kluczowe, ponieważ pozwoli nam pewnie pokonać wszelkie przeszkody oraz problemy, które pojawią się nie tylko na kursie, ale również w przyszłej karierze. Należy pamiętać, że instruktorzy Coders Lab są zawsze do pełnej dyspozycji.

Dodaj komentarz