IT Szkoła Programowania WSEI – Kursy programowania Opinie Cennik

IT Szkoła Programowania WSEI wyróżnia się tym, że uczniowie uczą się wyłącznie z praktykami. 80 procent kadry IT Szkoła Programowania WSEI, to praktycy, którzy pracują na co dzień w firmach IT.

Na stronie szkoły znajdziemy wizytówkę każdego trenera. Jednak jeśli jest to dla kogoś zbyt mało, to można pokusić się o zorganizowanie spotkania, konsultacji z prowadzącym.

Kto stoi za szkolą IT Szkoła Programowania WSEI?

Wśród kadry znajdują się między innymi Krzysztof Molenda – wprowadzenie do IT, Krzysztof Sauermann – wzorce projektowe, Tomasz Jach – programowanie w ASP.NET, Kamil Będkowski – wprowadzenie do Microsoft Azure, Dariusz Put – wprowadzenie do IT, Krzysztof Piszcz – projektowanie modeli analizy danych, Adrian Chodkowski – raportowanie oraz wizualizacja danych, Tomasz Derlecki – projektowanie oraz eksploatacja baz danych, Ryszard Brzegowy – programowanie w JS, Mateusz Sowiński – programowanie w JS, Łukasz Siewiorek – wzorce projektowe, Marcin Wesel – programowanie mobilnych aplikacji w XAMARINIE, Bartek Moryc – zarządzenie cyklem życia aplikacji, Maciej Godny – programowanie w Pythonie, Łukasz Siatka – programowanie w Pythonie, Sławomir Zakrzewski – testy oraz kontrola jakości oprogramowania, Paweł Przybyłowicz – obliczeniowe metody w języku Python, Paweł Morkisz – wprowadzenie do maszynowego uczenia czy też Grzegorz Goryl – uczenie maszynowe i neuronowe sieci.

Co oferuje szkoła IT Szkoła Programowania WSEI?

W Szkole Programowania WSEI mamy do wyboru pięć modułów, w trakcie których realizuje się określone programowe cele oraz także zdobywa się kolejne certyfikaty marki Microsoft.

Wszystkie zajęcia odbywają się w wieczornym trybie wedle schematu pomiędzy 17:00 a 21:00.

Wyróżniamy dwa moduły: moduł podstawowy oraz moduł zaawansowany. Moduł podstawowy to cztery dni w tygodniu (od poniedziałku do czwartku) i jest to wprowadzenie do IT. Z kolei moduły zaawansowane to trzy dni nauki w tygodniu i dwa dni bez zajęć. Program: Front-end Development, Back-end Development, Business Intelligencje Development oraz wprowadzenie do Machine Learning.

Ile kosztuje nauka w szkole IT Szkoła Programowania WSEI?

Rekrutacja do szkoły jest otwarta w ciągu całego roku. Zajęcia rozpoczynają się z grupą liczącą minimum osiem osób. Każdy wybiera jeden z modułów bądź też kurs specjalistyczny. Następnie uzupełnia się formularz zgłoszenia i tyle.

A jak wyglądają płatności? Moduł o nazwie – wprowadzenie do IT to koszt trzech tysięcy złotych. Po tym sprincie, otrzymuje się feedback merytoryczny oraz podejmuje się wspólnie decyduję o kontynuacji swojej przygody programistycznej. Jeśli uznajemy, że na etapie tym kończymy przygodę, to zamykamy naukę po trzech przedmiotach, z dwoma certyfikatami i nie płacimy już nic dodatkowo.

Jeśli chodzi o moduł – wprowadzenie do Machine Learning to jest to koszt 6300 złotych. Oczywiście można rozłożyć płatność na raty, Sprawdźmy także możliwe opcje sfinansowania nauki.

Kolejny moduł – Back-end Development/ Front-end Development to koszt 7200 złotych.

Moduł Business Intelligence Development to koszt 8300 złotych

Podsumowanie i pozytywne opinie o IT Szkoła Programowania WSEI

Szkoła Programowania WSEI jest bardzo popularną szkołą na rynku. Wyróżnia się swoją ofertą wśród innych placówek. Oferta jest tak rozbudowana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby nie do końca przekonane powinny się umówić na konsultację oraz także zapoznać się z opiniami pozytywnymi o szkole. Na pewno są bardzo zachęcające i przekonają nas.

Dodaj komentarz