Kodilla – Kursy programowania Opinie Cennik

Z Kodillą uczysz się swojego nowego zawodu w IT. Podczas szkolenia można liczyć na wsparcie Mentora doświadczonego oraz społeczności, korzystają z przeróżnych kanałów kontaktu.

Kto stoi za szkolą Kodilla?

W Zarządzie Kodilli znajdują się dwie ważne osoby. To oni wybierają kierunek rozwoju oraz podejmują kluczowe decyzje biznesowe. Mają bardzo mało wolnego czasu, ale jeśli ktoś potrzebuje ich, to zawsze są na posterunku. Niewątpliwe łączy ich pasja do zmiany edukacji na lepsze i udowadniają to na każdym kroku. Pierwszą osobą jest Maciej Olaczek. Jest on dyrektorem wykonawczym oraz prezesem zarządu. Od zawsze pasjonował się technologiami oraz IT. Trzyma on stery operacyjne Kodilli oraz także wyznacza kierunek działania.

Drugą osobą jest Wojciech Mróz, który jest dyrektorem sprzedaży. Jest to osoba mająca ogromne inwestycyjne doświadczenie. Może dzięki temu dzielić się tą wiedzą z startupowcami oraz także doradzać w strategii. Odpowiada w Kodilli na przychód.

Co oferuje szkoła Kodilla?

Szkoła programowania Kodilla nauczy nas technologi. Wyróżnia się jednak tym, że uczy tego czego dokładnie oczekują od nas pracodawcy. Mowa tutaj o takich firmach jak Spring, Java 8 czy też React.

Nauka odbywa się całkowicie przez Internet. Uczestniczymy w tak zwanych bootcampach. Dzięki temu możemy się uczyć w dowolnym miejscu, jak i także w dowolnym czasie. Jednak nauka odbywa się zawsze pod okiem praktyków doświadczonych. Wybierając tę szkolę możemy także liczyć na wsparcie sześciomiesięczne Doradcy do spraw HR w rozwoju umiejętności, które są niezbędne w poszukiwaniu pracy.

Dzięki podjęciu edukacji w tej szkole możemy zarabiać o czterdzieści osiem procent więcej. Absolwenci Kodilli od zakończenia szkolenia średnio uzyskują o czterdzieści osiem procent wyższe zarobki. Jeśli jednak mamy jakieś wątpliwości i zastanawiamy się czy tego rodzaju edukacja jest dla nas, to warto skorzystać z testu predyspozycji. Jest on dostępny całkiem za darmo i trwa dosłownie piętnaście minut. Przekonamy się dzięki niemu czy programowanie oby na pewno jest dla nas.

Jeśli zamierzamy się zdecydować, ale nie mamy zielonego pojęcia, który Bootcamp wybrać, to skorzystajmy z pomocy doradców. Pomogą oni rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości oraz ustalą, który dokładnie bootcamp będzie dla Ciebie odpowiednie. Już dziś możesz się umówić z nimi na rozmowę.

Ile kosztuje nauka w szkole Kodilla?

Na pewno interesuje nas cennik nauki w tej szkole. Wszystko tak naprawdę jest zależne od tego, na który pakiet się zdecydujemy. Przedstawmy kilka możliwości.

Pierwszy pakiet to Bootcamp Front-and Developer. Najbliższa decyzja rozpoczyna się 30 grudnia bieżącego roku i trwa do 21 kwietnia 2021 roku. Jednorazowa płatność wynosi 5690,24 złotych netto.

Kolejny pakiet to Bootcamp Web Developer. Pakiet ten rozpoczyna się 6 stycznia i będzie trwał do 14 lipca 2021 roku. Jeśli jesteś zainteresowany tę opcją, to musisz być przygotowany na koszt wynoszący 8535,77 złotych netto.

Z kolei Bootcamp Web Developer Plus to koszt 10 568,29 złotych netto i najbliższa edycja zaczyna się 6 stycznia bieżącego roku. Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić całej kwoty, to może zostać ona podzielona na płatność w czterech ratach. Warto z takiej opcji skorzystać.

Podsumowanie i pozytywna opinia o Kodilla

Pamiętaj o tym, że nigdy nie jest za późno na zmianę swojego zawodu oraz życia. Naukę możesz rozpocząć na każdym etapie swojego życia. Warto zapoznać się z masą pozytywnych opinii o szkole Kodilla. Ze wszystkimi opiniami można zapoznać się oczywiście w Internecie, ale pragnę przytoczyć jedną. Jest to opina Daniela, który nakłania nas do spróbowania swoich sił w szkole Kodilla, jeśli tylko chcesz się nauczyć podstaw solidnych, jeśli chcesz się rozwijać oraz jeśli chcesz znaleźć bardzo szybko pracę.

Dodaj komentarz