MyOwnConference Opinie — intuicyjna platforma do webinarów

MyOwnConference jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się platform do webinarów, wideokonferencji i szkoleń online. Z jej usług korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale także średnie firmy oraz duże przedsiębiorstwa.

Czym jest MyOwnConference Opinie?

Dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi można stworzyć spotkanie biznesowe, naradę firmową lub webinar promocyjny. Nie trzeba mieć informatycznej smykałki, ponieważ kilka kliknięć wystarczy, żeby przenieść się do wirtualnego spotkania. 

Jakie są plany taryfowe w MyOwnConference?

Platforma oferuje kilka planów taryfowych, w zależności od zaawansowania funkcji, okresu obowiązywania umowy oraz liczby uczestników, którzy mogą brać udział w wydarzeniu. Ceny zaczynają się od 24€ za miesiąc korzystania, przy planie na 60 uczestników. Dla mniej wymagających jest także opcja bezpłatna, ale o tym opowiemy trochę później. 

Funkcje MyOwnConference

Trzeba przyznać, że z miesiąca na miesiąc MyOwnConference rozwija się w bardzo dynamicznym tempie. Początkowo była to platforma z podstawowymi funkcjami do prowadzenia zwykłej wideokonferencji. Teraz jest mnóstwo dodatkowych funkcji, które z pewnością ucieszą osobę, która zwraca uwagę na najmniejsze detale. 

Wysyłka zaproszeń MyOwnConference

W tym przypadku wszystko odbywa się bardzo automatycznie. Wystarczy na początku dodać dane odbiorcy w odpowiednim miejscu, albo wybrać z listy, jeśli uczestnik był już wcześniej na webinarze. Nie musimy pisać wiadomości z przypomnieniem o webinarze, bo system robi to za nas. Można jedynie dodać dodatkowe informacje.

Branding MyOwnConference

Jeśli prowadzisz webinar firmowy, możesz dodać logo i baner firmy do spotkania. Zostaną one dopasowane do interfejsu szkolenia i będą promować Twoją firmę.

Testy łącza MyOwnConference

Platforma ma funkcję, za pomocą której w chwilę sprawdzisz, jak działa Twój mikrofon i kamera oraz czy prędkość łącza internetowego jest wystarczająca, aby poprowadzić spotkanie.

 

Ankiety MyOwnConference

Nie potrzebujesz dodatkowych narzędzi do sprawdzania wiedzy uczestników, bo przedstawiciele MyOwnConference zatroszczyli się, żebyś miał wszystko pod ręką. Wystarczy, że wpiszesz pytanie i odpowiedzi w miejscu do tego przeznaczonym i zaznaczysz, które z nich są poprawne. Po wypełnieniu ankiety przez uczestników możesz także uzyskać raport z wynikami. 

Czat MyOwnConference

Możesz wysłać wiadomości do wszystkich uczestników jednocześnie albo do poszczególnych osób. W ustawieniach czatu dostosujesz także rozmiar czcionki oraz zablokujesz wysyłanie linków na czacie, jeśli masz obawy, że ktoś może wysłać coś niebezpiecznego. Jeżeli masz moderatora, możesz włączyć tryb moderacji. 

Ustawienia pokoju MyOwnConference

Nie wiesz, ile osób może przyjść na webinar? Nic nie szkodzi, ponieważ w kilka sekund możesz powiększyć limit osób w pokoju webinarowym. Możesz wygenerować wirtualnych uczestników, którzy zapełnią Twoje spotkanie. W trakcie przerwy zatrzymaj webinar i delektuj się przerwą. 

Wsparcie techniczne MyOwnConference

Jeśli pojawi się problem, można jednym przyciskiem otworzyć czat z konsultantem działu wsparcia. Masz pewność, że otrzymasz pomoc, jeśli na spotkaniu zdarzy się jakiś kłopot techniczny. Dział wsparcia pracuje codziennie od 9:00 do 21:00.

Pokazywanie materiałów

Możesz przed rozpoczęciem spotkania dodać wszystkie niezbędne materiały do zakładki „Pliki” i nie zawracać sobie głowy ich szukaniem, kiedy uczestnicy czekają. Przygotuj wcześniej prezentację, MP4, ankiety i dokumenty. Możesz także stworzyć przycisk CTA, który wyświetlisz w dowolnym momencie spotkania. 

 

Jakie możliwości daje bezpłatne konto MyOwnConference?

Zazwyczaj bezpłatne konta w platformach do wideokonferencji są mocno ograniczone jeśli chodzi o funkcje, albo czas, w którym można z nich korzystać. MyOwnConference także ma pewne ograniczenia, ale jeśli nie potrzebujesz organizować spotkania dla 250 osób na kilka godzin, to być może bezpłatna wersja zaspokoi Twoje potrzeby. W tym przypadku limit osób, które jednocześnie mogą brać udział w spotkaniu to 20. Ograniczeniem jest także nieprzerwana długość nagrywania, czyli 20 minut. Jeśli planujesz nagrywać to niestety nie w jakości Full HD, ale w SD i HD. 

Nowość w MyOwnConference — zorganizuj płatny webinar

Przedstawiciele platformy informują, że już niebawem pojawi się nowość, czyli możliwość zorganizowania płatnego webinaru. Jest to niemały ukłon w stronę osób, które zarabiają na płatnych szkoleniach. Sporo obowiązków, które do tej pory musieli wykonywać sami, organizując wydarzenia, teraz przejmie od nich platforma. Już niebawem więcej informacji na ten temat. Zachęcamy do śledzenia komunikatów na bieżąco.

Dlaczego warto wybrać MyOwnConference Opinie?

Producenci tego narzędzia nie spoczywają na przysłowiowych „laurach”, dlatego wykupując plan na dłuższy czas, z pewnością możesz mieć pewność, że nie raz zostaniesz zaskoczony jakąś nowością. Tworzenie spotkania jak i dołączanie do niego odbywa się bardzo intuicyjnie i szybko.

Dział obsługi klienta pomoże Ci rozwiać wątpliwości zarówno te dotyczące oferty, jak i kłopoty techniczne, które mogą się przydarzyć podczas spotkania.

Dość duża automatyzacja niektórych procesów pomoże Ci zaoszczędzić czas, który przeznaczysz na coś zupełnie innego. Śmiało możemy powiedzieć, że warto wypróbować potencjał tego narzędzia.

Dodaj komentarz