Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

BookBook - OPINIE NEGATYWNE NIE POLECAM

Witam serdecznie. Niestety ja również jestem zmuszona zgłosić mnóstwo zastrzeżeń co do czasu realizacji oraz możliwości kontaktu i te z responsywności.

Złozyłam zamówienie parę dni przed przed świetami. Nie otrzymałam książek. Nie mogłam się z nimi skontaktowac za pomocy inforlinii - byłąm neisutannie 9 w kolejce.

Na pierwsza korespondencję mailową wogóle nie odpisali. Dopiero pożniej napisali  coś o tym, że brakuje im jednej pozycji . I to wszystko. Jest 08 stycznia a ja do tej pory nie otrzymałam zamówienia = książek.

Ostrzegam bardzo przed tą firmą!!!

Masakra !!!! Nie polecam ! Brak kontaktu po wpłacie . Okazało się, że nie mają tego za co zapłaciłam i milczeli. Dopiero po interwencjach przesłali mi maila. Książek nadal nie ma . Nie kupujcie u nich , szukajcie w innych księgarniach.

Dlaczego oni nadal działają, to jacyś naciągacze. Co na to nasz prawo ? Czy jesteśmy bezbronni wobec takich firm ???!!!!!!!!!!

 

Ludzie tylko nie w tej księgarni. Nie wierzycie to sprawdźcie , zamówicie ....

Dołączam!!!

Półtora tygodnia minęło jak zakupiłam i od razu opłaciłam zamówienie.żeby dowiedzieć się dziś - w końcu postanowiłam sprawdzić status zakupu (dodzwonienie się na infolinię zajęło mi 30min. Wciąż w oczekiwaniu w kolejce jako druga bądź przerywało połączenie),że książek nie ma (choć widniały wcześniej w ofercie i rozmowa z konsultantem potwierdziła ich stan). "Ponaglona" ksiegarnia nada mi jutro paczkę z jedną książką, choć czekałam na trzy. Dodam - odniosłam wrażenie,że przypomniałam firmie o istnieniu mojego zamówienia. Nie polecam! Nie będę się już rozpisywać,że część książek miała być (już straconym) prezentem...