Forum

BookBook - OPINIE NEGATYWNE NIE POLECAM

Cytat

Witam wszystkim,

Chciałbym wszystkich ostrzegać przed zamówieniami w księgarni BookBook. Wielka księgarnia tak się promuje w sieci a obsługa tragiczna i brak poszanowania dla klientów. Nie można uzyskać informacji o swoim zamówieniu. Na infolinii wiecznie trzeci w kolejce przez 20 min. Na Facebooku zero odpowiedzi.

Postanowiłem walczyć z tym i w każdym możliwym miejscu zostawie negatywną opinie. Z chęcią zaproszę każdą poszkodowaną osobę również z facebooka aby uchronić kolejnych klientów.

Również sprawa zostaje zgłoszona do praw konsumenta. Niestety ale z takimi firmami jak BookBook należy walczyć. Jeżeli nie traktuje się poważnie klientów to BookBook to też należy tak traktować

Cytat

Tragedia i brak profesjonalizmu. Typowo "olewacze". Ostrzegam przed nimi ! Zero odpowiedzi na kontakt, zero reakcji na telefon (jak się już po 2 godz. dodzwonisz). Rzecznik praw konsumenta i inspekcja handlowa będą miały co robić.

Cytat

Krętacze i naciągacze. Na stronie towar dostępny, zamówiłem trzy podręczniki. Po dwóch tygodniach zostałem zaproszony po odbiór (towar miał być wysłany max do 7 dni). Na miejscu okazało się, że brakuje jednej pozycji, a zapłaciłem wcześniej za całe zamówienie. Pańcia w księgarni uznała, że nie może mi dać paragonu. Po zagrożeniu, że zadzwonię do US, który poczęstuje ją mandatem, paragon został  mi wydrukowany.

Na infolinii czeka się około 2godz, aby czegoś się dowiedzieć o swoim zamówieniu.

Żenada, chamstwo i krętactwo.  Omijać szerokim łukiem!

Cytat

Kasa zapłacona a książek jak nie było tak nie ma. Dodzwonić się tam to cud. Porażka. Pierwszy i ostatni raz coś tam zamawiam. Dziecko czeka na podręczniki są mu potrzebne do nauki!!!

Cytat

Ja również zostałam oszukana przez tę firmę. Zakupiłam książki 5 września. Na stronie było napisane, że wysyłka w ciągu 2-3 dni od opłacenia. 13 września uzyskałam odpowiedź, że czekają z hurtowni, mają tylko jedną (nieważne, że na stronie deklarują, że mają...). I potem już cisza. Dzisiaj (21 września) zgłosiłam anulację zamówienia z żądaniem natychmiastowego zwrotu środków. Infolinia oczywiście nie działa. (jest się rzekomo 15, albo 17. w kolejce). Na Facebooku odpisuje jedynie bot.

Jestem zszokowana, że w XXI wieku, księgarnia, a nie jakaś osoba prywatna, może w biały dzień tak oszukiwać ludzi. Absolutnie nie polecam!

Cytat

Zdecydowanie nie polecam tej księgarni, zamówienie złożyłam i zapłaciłam za nie 22.05.2020 r., na maile nie odpowiadają, a połączenie na infolinie jest nie realne (po godzinie czekania z pozycji 8 "przeszłam" na 6), odezwali się do mnie dopiero po wystawieniu negatywnej opinie na ceneo.pl, okazało się, że nie mają w magazynie jednej książki, zaproponowali wysłanie bez 1 pozycji i zwrot nadpłaty, książki wysłano 5.06.2020 r., pieniędzy jednak za jedną książkę, której nie mieli, do tej pory nie otrzymałam, a dziś jest 23.09.2020 r.

Wygląda to na celowe działanie, wynika to również z negatywnych komentarzy na Faceboku, które zostały usunięte, zacierają ślady, aby dalej oszukiwać i wyłudzać pieniądze. Zalecam omijać księgarnie z daleka!!!

Cytat

Zdecydowanie nie polecam tej księgarni, zamówienie złożyłam i zapłaciłam za nie 22.05.2020 r., na maile nie odpowiadają, a połączenie na infolinie jest nie realne (po godzinie czekania z pozycji 8 "przeszłam" na 6), odezwali się do mnie dopiero po wystawieniu negatywnej opinie na ceneo.pl, okazało się, że nie mają w magazynie jednej książki, zaproponowali wysłanie bez 1 pozycji i zwrot nadpłaty, książki wysłano 5.06.2020 r., pieniędzy jednak za jedną książkę, której nie mieli, do tej pory nie otrzymałam, a dziś jest 23.09.2020 r.

Wygląda to na celowe działanie, wynika to również z negatywnych komentarzy na Faceboku, które zostały usunięte, zacierają ślady, aby dalej oszukiwać i wyłudzać pieniądze. Zalecam omijać księgarnie z daleka!!!

Cytat

Szkoda, że nie poczytałam opinii przed złożeniem zamówienia. Moja książka miała być u mnie ponad tydzień temu :/ zgłaszaliście to do UOKiK?

Cytat

Zamówiłam trzy książki  5 października ,kasę zapłaciłam a książek jak nie ma tak nie ma.Dzwoniłam ale się nie dodzwoniłam ,pisałam ale nie odpisali .NIE POLECAM TEJ KSIĘGARNI. Kasa wywalona i nie liczę,że ją oddadzą!!!!!!

Cytat

Tragedia. Podręczniki zamówione dla dziecka, czas realizacji max 3 dni. Po prawie dwóch tygodniach dowiedziałem się, że jednych ćwiczeń nie ma i w zasadzie nie wiadomo kiedy będą. Jak poinformowałem, że rezygnuję z zamówienia, otrzymałem informację, że wysłają mi zamówienie, które anulowałem. Książek nie odebrałem, ale teraz nie mogę doprosić się zwrotu. Na maile nikt nie reaguje. Omijać wielkim łukiem!!!!