SITE123 – Opinie Darmowy kreator stron www

SITE123 swoją nazwę rozpowszechniła na rynku konstruktorów stron internetowych. Skoncentrowała się na jednym celu – wzmocnienie pozycji firm oraz specjalistów, aby szybko oraz sprawnie móc uzyskać dobrze wyglądającą oraz funkcjonalną stronę internetową.

Słowem kluczowym jest efektywność: zamiast korzystać z metody tradycyjnej przeciągania oraz upuszczania, witryna SITE123 wybrała edycyjny boczni pasek, który usprawnia sam proces dostosowywania oraz tnie czas budowy witryny do minuty. Jeśli nie chcemy spędzać za dużo czasu na nauce budowania oraz ulepszania swojej strony, SITE123 dla Ciebie będzie najlepszą opcją.

Przegląd SITE123

Szablony SITE123 oraz doskonała obsługa klienta sprawia, że w niewielkim czasie utworzymy piękną oraz efektywną stronę, bez znajomości kodowania.

SITE123 swoją nazwę upowszechnił na rynku konstruktorów internetowych stron. Jej celem jest wzmocnienie pozycji firm jak i także specjalistów, aby sprawnie oraz możliwie szybko stworzyć stronę internetową, która będzie funkcjonalna.

Na pewno słowem kluczowym jest sama efektywność. Zamiast korzystać z metody tradycyjnej przeciągania oraz upuszczania (która przytłacza czasami użytkowników ogromną liczbą opcji dostępnych), witryna SITE123 wybrała edycję bocznego paska, który usprawnia cały proces dostosowywania oraz zmniejsza czas początkowy budowy witryny do minuty. Możemy jak najbardziej uzyskać większą elastyczność, dzięki Wix lub wyrafinowany bardziej wygląd dzięki Squarespace, ale jeśli chcemy osiągnąć efektywność czystą, SITE123 będzie możliwie najlepszą opcją dla nas.

Dodatkowa zaleta to to, że zamiast wymyślać wszystko samodzielnie, to SITE123 dostarczył prawdziwą kopalnię napisanych dobrze artykułów pomocy technicznej, które zilustrowane zostały zdjęciami, filmami oraz zrzutami ekranu.

Bardzo rozczarowało mnie to, że SITE123 nie ma linków do stron live, które działają na ich platformie. Zanim jednak poświęcę czas czy też pieniądze na produkt, chciałbym zobaczyć, jak pozostali klienci wykorzystują jego funkcję. Demonstruje nie tylko możliwości produktu w sytuacjach rzeczywistych, ale pozwala także ocenić jego przydatność dla projektu, a czasami inspiruje powstawanie nowych pomysłów. Gdy mamy na tyle czasu, aby rozwijać darmową witrynę przy pomocy SITE123, to jest to na pewno dużo większe wyzwanie oraz nieco bardziej czasochłonne od przeglądania ukończonej, już w pełni funkcjonującej witryny.

Dlaczego warto postawić na SITE123?

– prosty oraz nie przytłaczający opcjami użytkowników,

– wydajny oraz łatwy w użyciu boczny edycyjny pasek,

– skarbnica artykułów technicznej pomocy plus na żywo czat,

– wszystkie motywy są responsywne w pełni.

Szablony SITE123

SITE123 daje nam wybór wśród co po niektórych najbardziej popularnych obecnie typów stron. Chociaż szablony SITE123 nie są ekscytujące specjalnie, oferują sporą elastyczność w zakresie układu, palety kolorów oraz czcionek. Istnieje tak naprawdę kilka rodzajów stron, które obecnie są standardem większości internetowych witryn. Strony te mają wbudowane wszystkie niezbędne kodowania. Zatem wszystko co musimy zrobić, to po prostu spersonalizować je wprowadzając swoje dane.

Możemy zdecydować, czy nasz witryna będzie wszystkie strony wyświetlała na głównej stronie czy tak jak stron tradycyjna wielostronicowa wyświetlająca osobno każdą stronę. Wybierając wielostronicową witrynę, istnieje także możliwość wyświetlenia dowolnej strony i to niezależnej na stronie głównej. Decyzja, które strony się pojawią w menu, zależy zatem od nas. Możemy zmieniać łatwo kolejność stron, przeciągając oraz upuszczając. Dużym plusem jest to, że wszelkie układy są reaktywne w pełni oraz dostosowują się do wyświetlania optymalnego na dowolnym rozmiarze ekrany (telefonie, tablecie oraz komputerze).

Istnieje kilka nieziemsko ważnych projektowych opcji, które wpłyną całościowo na wygląda naszej witryny. Obejmują one układ witryny, na przykład umieszczenie elementów menu, logo, a także wybranie dla różnych sekcji witryny czcionek, takich jak tytuły, menu oraz treści tekstowe. Możemy także wybrać, co się pojawia w stopce, nagłówku oraz dodawać linki do stron społecznościowych mediów.

W ramach opcji stylów mamy do czynienia z kilkoma paletami kolorów, które kontrolują globalnie kolory elementów witryny – w tym czcionka, tło oraz kolory linii. W wersji bezpłatnej możemy wybrać tylko i wyłącznie jeden z wybranych wstępnie kombinacji kolorów. Jeśli chodzi o wersję premium, to pozwala ona na stworzenie niestandardowej kombinacji kolorów naszej witryny.

Musimy pamiętać o tym, że możemy wybrać czy też zmienić te ustawienia w dowolnym momencie. Zatem gdy chcemy poczekać z tymi decyzjami oraz się dostać do rdzenia swojej strony, to idź przed siebie!

Niestety, nawet jeśli potrafimy kodować CSS oraz HTML, nie będziemy w stanie wykorzystać tych umiejętności do ulepszenia projektu, ponieważ nie jest dostępny kod źródłowy.

Opcje SITE123

Pozycjonowanie i analityka: w witrynie bezpłatnej możemy dodać do strony głównej metatagi oraz zintegrować Google Analytics. Plany odpowiednio zaktualizowane zapewniają nam dostęp do innych analitycznych oraz marketingowych narzędzie, takich jak Google AdWords, śledzenie konwersacji na Twitterze oraz bardzo popularne narzędzia dla webmasterów.

Czas na żywo: Plany Premium pozwalają nam na integrację jednej z wielu bardzo popularnych opcji czatu na żywo.

E-commerce: podczas gdy plan darmowy obsługuje e-commerce, plany premiom dodają bardzo różne poziomy usług ulepszonych, aby zwiększyć komfort elektronicznego handlu zarówno nam, jak i także klientom. Mimo, że funkcje są widoczne wyraźnie w ramach każdego planu, miałem nadzieję na zobaczenie przykładowej witryny e-commerce dostawcy SITE123, aby ją lepiej zrozumieć. Nie ma niestety żadnych witryn na żywo, ale SITE123 zapewnił mnie, że współpracują ściśle ze swoimi klientami, aby spełnić wszelkie wymagania w zakresie e-commerce.

 

Ocena kreatora SITE123
  • Opcje
  • Łatwość użycia
  • Wydajność
  • Pomoc techniczna
  • Cennik
4.5

Podsumowanie oceny SITE123

Jak widzimy zapowiada się wszystko bardzo obiecująco. Nie pozostaje nam nic innego jak przekonanie się o tym na własnej skórze i wypróbowanie tej usługi.

Dodaj komentarz