Kombinat konopny – Emisja Akcji – Czy warto inwestować?

Już 16 listopada o 16:20 rozpocznie się dość nietypowa emisja akcji. Mianowicie, od tego momentu niemalże każda chętna osoba, będzie mogła poszczycić się posiadaniem inwestycji w konopny biznes.

Emisja akcji Kombinatu Konopnego

Okazuje się, że początek Kombinatu Konopnego nie był spektakularny. Pierwotnie był zarejestrowany jako prywatny ośrodek badawczy. A jego właściciel dwa ubiegłe lata spędził na testowaniu wielu sposobów na uprawę i przetwórstwo konopi. Obecnie, jego zaangażowanie, obfituje w przyszłym uruchomieniu produkcji na dwóch bardzo obiecujących kierunkach, czyli w polskich tekstyliach konopnych, ale także w CBD, które będzie charakteryzowało się przystępnością cenową. Całość będzie stanowiło wzbogacenie posiadanej oferty Kombinatu.

Więcej informacji o tych inicjatywach rozwoju dostępne są tutaj. Każdy użytkownik może pozostawić swój email, co pozwoli mu uzyskiwać bezpośrednie i najświeższe powiadomienia o prowadzonej akcji. Już w poniedziałek, o 16:20, strona udostępni dodatkowe informacje finansowe (parametry finansowe), a także elementy przyjętej strategii. Ponadto pojawi się link, który przekieruje na stronę umożlwiającą zakup akcji.

Sprawdź również: Kombinat Konopny – inwestycja Akcje Opinie – Forum CBD

Kombinat konopny Opinie – Warto inwestować?

Zakup akcji jest niezwykle prosty i zajmuje wyłącznie chwilę. Kupione akcje są opłacane przy wykorzystaniu tpay. Na maila przesyłane jest powiadomienie. Po upływie kilku tygodniu lub miesięcy, po zarejestrowaniu nowych akcji przez sąd, zakupione akcje pojawiają się w rejestrze akcjonariuszy. Taka forma sprzedaży nie wymaga zakładaniu rachunków maklerskich, wizyt u notariusza lub w bankach. Podsumowując, posiadanie akcji Kombinat Konopny to wyłącznie kilka kliknięć i wykonanie przelewu. Tylko tyle potrzeba, aby stać się posiadaczem udziału w Kombinacie Konopnym.

Kombinat konopny ile można zarobić?

Do podziału pomiędzy inwestorów przeznaczono akcje o równowartości aż 4.200 000 zł. Do tej pory na emisję zapisało się prawie 4000 osób. Należy pamiętać, że decyduje kolejność zapisów. Nie ma pewności, że akcji wystarczy dla wszystkich, pozostały ostatnie chwile, dlatego warto się pośpieszyć.

Źródło: Fakty.BitCannabis.pl

Dodaj komentarz