Fiverr – Recenzja i opinie użytkowników 2020

Fiverr jest jedną z najtańszych oraz najbardziej zróżnicowanych zewnętrznych witryn. Dzięki rejestracji bezpłatnej oraz gigom już od 5 dolarów nietrudno jest zrozumieć, dlaczego Fiverr bardzo szybko staje się głównym źródłem projektów niezależnych.

Łączy się to z absurdalnie ogromną różnorodnością wszelkich usług, ograniczoną jedynie wyobraźnią freelancera oraz warunkami usługi Fiverr. Platforma sama w sobie jest bardzo prosta oraz łatwa w użyciu. Ma także system oceny oraz informacji zwrotnej, który umożliwia rozpracowanie zarówno klientów jak i także freelancerów.

Przegląd platformy Fiverr

Dzięki wielu opcjom, które mamy do wyboru, gdzie się wszystko zaczyna od 5 USD, możemy wyraźnie zobaczyć, dlaczego platforma ta zyskuje cały czas na swojej popularności. Fiverr to rynek dla wszystkich.

Szybkie spojrzenie na stronę domową zachęci nas do tego, co oferuje nam Fiverr. Niezależnie od tego, czy chcemy swoje usługi sprzedawać publicznie, czy też kupować je od freelancerów, to system oceniania pomoże nam odfiltrować dobre oferty od tych złych

Dlaczego powinniśmy wybrać Fiverr?

  • możliwość sprzedaży i kupna z jednego konta,
  • szybkie spektrum usług oferowanych,
  • darmowe zlecenia, opcje rozpoczynają się od 5 USD.

Jeśli nadal się zastanawiamy, czy Fiverr to najlepsza opcja do wykonywania naszego projektu, to pozwólmy, że nieco o tym opowiemy.

Bogactwo usług online na Fiverr

Różnorodność jest drugim imieniem Fiverra z ponad trzema milionami usług, które są oferowane na jego rynku pracy online, który obejmuje około dwieście krajów na całym świecie. Wybór odpowiedniego freelancera może być dosyć trudny.

Największą zaletą tejże platformy jest to, że przyciąga ona wszystkich, z każdej niszy. Usługi, które zaczynają się od 5 USD oraz sięgające 500 USD, to naprawdę niedrogi sposób na to, aby zrobić coś dla swojej małej firmy. Trzeba na pewno odfiltrowywać dobre oferty od tych kiepskich, ale jest to typowy przypadek dla wielu stron dla freelancerów, a sam system oceny i informacji zwrotnych, który wdraża Fiverr, z całą pewnością stanowi super sposób na walkę ze zjawiskiem tym.

Po każdym ukończonym pomyślnie zleceniu mamy okazję do zapoznania się ze swoim kontrahentem, oferując mu oceny w skali pięciu gwiazdek dotyczące poziomu usług, komunikacji oraz tego, czy polecimy usługę. Metoda ta następnie pomaga innym użytkownikom i to niezależnie od tego, czy dostaną to, czego od takiej usługi i kontrahenta chcą.

Regionalne zainteresowanie koncentruje się głównie na Indiach i na Afryce.

Fiverr  – Wydajny, szybki oraz przyjemny w użyciu

Fiverr służy także do szybkiego wykonywania zadań. Nie musimy zatem przechodzić długich testów oraz procesów, tak jak to robią inne outsourcingowe platformy. Dzięki Fiverr zlecenia po prostu są kupowane z półki oraz realizowane w krótkim czasie.

Gdy sprzedawca zobowiąże się do kupienia od nas zlecenia, to powiadomienia automatyczne pomogą nam przejść do jego końca.

Jeśli zaś kupujący chce otworzyć spór, to dostanie od trzydniowy okres, zanim zlecenie automatycznie zostanie oznaczone jako ukończone.

Wreszcie ocena oraz funkcja opinii to jedna z możliwie największych zalet korzystania z Fiverra. Nie tylko pomaga wybrać sprzedawców, ale także ich motywuje do wykonywania wysokiej jakości zadań, a jeśli nie jesteśmy usatysfakcjonowani, to otrzymamy zwrot pieniędzy tak, aby po prostu uniknąć negatywnej oceny.

Profile sprzedawców zawierają takie informacje jak odsetek opinii pozytywnych, czas trwania sprzedającego członkostwa, średni czas odpowiedzi oraz główne docelowe kraje. Statystyki te są warte zachowania na widoku, ponieważ mogą wpłynąć w sposób negatywny na nasz profil w Fiverr oraz na przyszłą wydajność.

Łatwość użycia i korzystania z platformy Fiverr

Fiverr zachować identyczny styl od swojego uruchomienia pierwszego sprzed pięciu lat. Mimo, że przeszedł kilka zmian, aby strona wyglądała czysto i świeżo. Interfejs jest bardzo łatwy w użyciu i to niezależnie od tego, czy jesteśmy podczas wysyłania pracy, czy też śledzenia postępu zlecenia. Firma do tego ma też mobilną aplikację, która skraca znacznie czas reakcji do minimum. Może to jednak nie być wersja w pełni funkcjonalna na stacjonarne komputery.

Obszarem jedynym, w którym widzimy projekt niedopracowany jest to, gdy często kupujemy oraz sprzedajemy na tej platformie. Zasadniczo używamy jednego konta dla obydwu opcji.

Szukanie zleceń to bułka z masłem. Wszystko jest podzielone na kategorie, dzięki temu udamy się prosto do wybranego obszaru. Gdy znajdziemy się w wybranej kategorii, to możemy ją odfiltrować do podkategorii oraz sortować według polecanych zleceń, zleceń ekspresowych, wysokiej oceny oraz nowych zleceń.

Współczynnik użyteczności odgrywa tutaj istotną rolę w przeszukiwaniu trzech milionów działających aktywnie na Fiverr użytkowników, aby łatwo oraz szybko znaleźć to, czego szukamy.

Pomoc techniczna na platformie Fiverr

Fiverr na pewno nie ułatwia kontaktu z nimi. W związku z tym znalezienie prawdziwego rodzaju wsparcia technicznego jest dosyć trudne. W menu głównym nawigacyjnym na głównej stronie mamy odnośnik do społeczności, który prowadzi nas do forum oraz bloga. Tylko i wyłącznie w tym miejscu możemy znaleźć odnośnik w nagłówku „obsługa klienta”.

Nie powinniśmy się dać zwieść, ponieważ nie ma bezpośredniego adresu mailowego, formularza kontaktowego ani też numeru telefonu. Dostajemy jednak bazę wiedzy oraz sporo artykułów z licznymi poradami, które nam we wszystkim pomogą. Możemy tutaj wymienić kwestie od tworzenia zleceń po rozwiązywanie większych problemów.

Cennik i opinie korzystania z Fiverr

Fiverr swoją nazwę wziąć od ceny zleceń, które widzimy na tejże stronie, czyli 5 USD. Zasady płatności w Fiverr są bardzo przejrzyste oraz proste, nie ma żadnych opłat czy też prowizji. Nie ma też niczego, co powoduje, że drapiemy się po głowie z zastanowieniem.

Udział w aukcji dokładnie wynosi 5 USD, a sprzedawca sam w sobie może uaktywnić tutaj opcje dodatkowe, aby więcej zarobić, jeśli klient się zdecyduje na ich zakup.

Jak widzimy wszystko jest naprawdę zachęcające. Nie pozostaje nic innego jak przekonać się o tym na własnej skórze.

Ocena aplikacji Fiverr Bezpłatnie
  • Szablony
  • Opcje
  • Łatwość użycia
  • Pomoc techniczna
  • Cennik
4.6

Podsumowanie oceny Fiverr

Zasady płatności w Fiverr są bardzo przejrzyste oraz proste, nie ma żadnych opłat czy też prowizji. Nie ma też niczego, co powoduje, że drapiemy się po głowie z zastanowieniem.

Dodaj komentarz