Forum

Toluna - Opinie Zarobki Zarabianie

Cytat

Jeśli przeglądałeś kiedykolwiek sieć w poszukiwaniu najlepszej strony zamieszczającej ankiety, jest ogromna szansa, że trafiliśmy na hasło – Toluna. Jest to na dzisiejszy dzień jedna z najbardziej popularnych stron, które oferują zarabianie na ankietach. Firma ta zatrudnia ponad 800 osób na całym świecie. Do 2018 roku udało się im osiągnąć wynik ponad 13 milionów użytkowników zarejestrowanych z ponad osiemdziesiąt sześć państw.

Wiadomo, że Toluna jest naprawdę mocno „hajpowana”. Jednak przyjrzyjmy się dokładnie temu całemu projektowi.

Toluna opinie

Toluna jest społecznością online, która została stworzona po to, aby wszyscy się mogli poznać z nasza opinią. Strona ta oferuje wszystkie funkcjonalności za darmo, a my po prostu zdobywamy punkty za uczestnictwo w konkursach czy też w ankietach. Firma Toluna USA posiada ocenę A+ wg. BBB. Znajdziemy jej profile na Instagramie, Twitterze oraz Facebooku.

Jak należy zarabiać na Toluna?

Jednym z najbardziej opłacalnych oraz najprostszych sposobów na zarabianie w Toluna są właśnie ankiety. Są one dla wielu osób tą najbardziej ulubioną formą zarobku ze względu na znaczną mnogość tematów.

Przeważnie na jednej ankiecie możemy zarobić od 15 do nawet 20 000 punktów. Ilość ich zależy głównie od samej długości ankiety oraz od trudności. Jednak ankieta w większości przypadku zajmie nam 15-20 minut.

Ankiety są oczywiście tworzone przez agencje marketingowe. Dostaniemy do nich dostęp poprzez zaproszenia wysyłane na naszą skrzynkę mailową. Wszystkie inne potrzebne informacje do wypełnienia ankiet wyświetlają się nam jeszcze przed przystąpieniem do jej wypełnienia. Może się zdarzyć, że się nie zakwalifikujemy do jakiejś ankiety. Jednak nie powinniśmy się tym martwić. Czasami nawet dostaniemy punktu za dyskwalifikację.

Każda z ankiet zaczyna się od kilku pytań. Te pytania mają na celu potwierdzenie, że nie należymy do odpowiedniej demograficznej grupy. Przeważnie ustalenie czy też kwalifikacja do ankiety wymaga kilku istotnych pytań. Ważne jest o, abyśmy wypełnili swoje profilowe ankiety na Toluna. Dzięki temu będziemy mieli większe szanse na bycie wybranym do ankiet konkretnych.

Toluna zarabianie

Kolejnym sposobem ciekawym na zarabianie w serwisie o nazwie Toluna jest testowanie produktów. Firma swoim użytkownikom pozwala na testowanie produktów w zaciszu swoich czterech ścian. Możemy zapisać się do samych testów produktu, który odpowiada naszym zainteresowaniom oraz wymaganiom. Może to być make-up, dezodorant oraz także wiele innych. Na koniec zatrzymać możemy produkt, po czym poproszony zostaniemy o wyrażenie swojej opinii po użyciu jego.

Innymi sposobami na zarobek są:

  • mini ankiety – są to pytania w typie tak i nie (100 punktów)
  • polecanie znajomym – gdy polecimy Tolunę swoim znajomym, to otrzymamy 500 punktów za każdego znajomego,
  • bitwy – powinniśmy brać udział w bitwach o tematy oraz produkty,
  • ocenianie opinii – oceniajmy przydatność opinii pozostałych użytkowników.