Forum

Profitroom SA - Praca IT Opinie Zarobki

Cytat

Tej jakie macie opinie na temat firmy Profitroom SA ? Widzę że prężnie działają w obszarze hoteli i turystyki. Mam pytanie czy ktoś może był u nich na rozmowie i może coś więcej powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji do IT?

Na jakie zadania można liczyć do wykonania ?
Jak atmosfera w firmie i podejście przełożonych do pracownika takiego jak Senior PHP Developer?

Na jakie widełki płacowe można liczyć?

Jeżeli ktoś może podzielić się swoją opinią na temat Profitroom dajcie znać.

Cytat

W Profitroom byłem na rozmowie w 2019 roku. Muszę pochwalić dział rekrutacji. Rozmowa składała się z dwóch etapów. Wywiad telefoniczny i rozmowa w biurze plus test do rozwiązania. Po ok 5 dniach telefon i ustalenie konkretów. Wybór sprzętu itp. Polecam.

Cytat

Dziś ta firma, jest inna niż przed COVID-19, po fali zwolnień (która jeszcze trwa) zostawiaja ludzi łatwych do manipulacji.Aż trudno mi uwierzyć, że Zarzad firmy pozwala na takie traktowanie ludzi.Co nie którzy byli wabieni do sytuacji, kiedy trzeba było im powiedziec, ze sa zwolnieni, bardzo ohydne potraktowanie ludzi, którzy jeszcze dwa miesiące temu byli WAŻNI dla firmy według działu people i dyrektora zarzadzającego, czyżby to były tylko puste słowa?

Cytat

Dzięki za informacje. Dobrze wiedzieć jakie mają podejście do pracownia w czasie kryzysu...