Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Pomysły na zarabianie przez internet [Poradnik]

W obecnych czasach, dzięki egzystencji internetu, istnieje wiele nowych możliwości zarobku. Jeśli znajdujemy się na bezrobociu, studiujemy lub mamy wiele wolnego czasu pomimo stałej pracy i chcemy dorobić do pensji jest to idealne rozwiązanie. Internet daje wiele możliwości. Zdecydowanie ułatwia codzienne kontakty międzyludzkie, często służy ludziom do śledzenia wiadomości ze świata lub zdobywania nowej wiedzy. Nieograniczone możliwości są na wyciągnięcie ręki, więc warto się nimi zainteresować.

Sposoby na zarabianie w internecie

Internet może być świetnym narzędziem służącym do zarabiania pieniędzy. Często praca związana z nim wymaga kreatywności, lecz można ją wykonywać w domu, bez posiadania specjalistycznych kwalifikacji. Istnieje wiele sposobów, którym warto poświęcić trochę czasu, a mogą okazać się bardzo przyjemną formą spędzania czasu, a przede wszystkim zarobku.

Programy partnerskie

Takie programy są jednym z najprostszych w działaniu sposobów zarobku. Opierają się one na polecaniu innym określonych, przez zleceniodawcę, produktów i usług. Zarobek, który otrzymujemy, wywodzi się z prowizji, którą uzyskujemy z każdym zakupem. W przypadku wysokich umiejętności negocjacyjnych oraz sprzedażowych najlepsi są w stanie zarobić nawet 20 tysięcy złotych miesięcznie. Dzięki dobrym efektom na programy partnerskie decyduje się obecnie sporo firm. Praca w taki sposób może się jednak okazać czasochłonna i wymagać charyzmy. Najwięcej zarobić można na zachęceniu kogoś do zaciągnięciu kredytu, lecz może się to okazać z oczywistych względów trudne.

Copywriting

Jeśli posiadamy zdolność łatwego i sprawnego tworzenia treści o wszelakiej tematyce to zdecydowanie dobry sposób na zarobek. Za pośrednictwem wielu stron internetowych możemy podejmować wszelkiego rodzaju zlecenia. Początkowi copywriterzy zajmują się pisaniem tzw. tekstów preclowych, które nie przynoszą ogromnych zysków, jednak z czasem, gdy copywriter zdobywa doświadczenie, poważniejsze i większe zlecenia mogą okazać się bardzo opłacalne. To ile zarobimy, zależy tylko od nas i tego ile czasu poświęcimy. Zarobić można od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Reklamy na stronie

W momencie gdy posiadamy własną stronę internetową lub bloga, który posiada odbiorców, to obowiązkowym pomysłem mogą okazać się reklamy. Najprostszym sposobem jest zainteresowanie się systemem Google AdSense, którego algorytmu dopasują odpowiednie reklamy do treści prezentowanych na stronie. Przy każdym kliknięciu w baner reklamowy na naszej stronie - zarabiamy pieniądze. W przypadku kiedy prowadzona przez nas witryna cieszy się dużym zainteresowaniem, możemy starać się o sponsorów, którzy zapłacą za reklamę swoich produktów więcej.

Marketing szeptany

Gdy natomiast nie posiadamy strony internetowej, to warto zainteresować się marketingiem szeptanym. W przypadku posiadania umiejętności perswazji bezproblemowe może okazać się sprawne promowanie reprezentowanej marki na stronach internetowych i forach. Naszym zadaniem jest wyszukiwanie odpowiednich wątków, które pokrywają się z produktem lub usługą, który chcemy zareklamować. Jako anonimowy internauta wyrażamy wtedy bardzo pochlebną i przekonującą opinię na temat reklamowanej firmy lub jej towaru czy usługi, zachowując przy tym naturalność. Przy sprawnej pracy można na tym zarobić nawet od dwóch do trzech tysięcy miesięcznie.

E-korepetycje

Udzielanie korepetycji przez internet to niesamowicie dobry i skuteczny sposób zarabiania. Jeśli posiadamy dużą wiedzę w danej dziedzinie nauki, na przykład znajomość języka obcego, warto wykorzystać tą umiejętność w celach zarobkowych. Korepetycji przez internet można udzielać poprzez specjalnie przystosowane do tego portale lub nawet prosty wideoczat na facebooku lub program Skype. Średnia stawka e-korepetytora to koło 30-40zł za godzinę, jednak najlepsi cenią się o wiele bardziej!

Gry kasynowe online można uznać za dodatkową opcję. Kilka razy wygrałem takie duże sumy. Gram tutaj i jestem całkowicie zadowolony zarówno z gier, jak iz oferowanego Yuonusa.

Betfury to platforma gier losowych oparta o system kryptowalutowy, która oferuje darmowe Bitcoiny (25 Satoshi co 20 minut) w swoim kraniku. Do tego mamy możliwość zarabiania w zamian za zamrożenie BTC, czy otrzymywanie tokenów BFG i TRX. Za każdy otrzymany token otrzymujemy co 24 godziny dywidendy w kryptowalutach. Platforma jest wypłacalna i warto się nią zainteresować, jeżeli posiadamy wolny czas.

Co ciekawe w internecie odnaleźć możemy wiele pozytywnych opinii i potwierdzenia wypłacalności. Do tego użytkownicy informują, że potrafią systemem dojść do zarobków rzędu kilkudziesięciu złotych dziennie w 2 miesiące. Darmowe kryptowaluty w wysokości 25 satoshi możesz odebrać co 20 minut. Dziennie daje to około 1800 satosihi, czyli więc 50zł w skali miesiąca (bez polecania i kolejnych sposobów, o których napiszę dalej).

Aby odebrać darmowe Satoishu wchodzimy w zakładkę “BOX FREE BTX” i klikamy odbierz. Po wypełnieniu captcha otrzymujemy kryptowaluty.

Na początku warto zebrać około 100 satoshi i dopiero zaczynamy grać (strategia poniżej).

Za każdą grę otrzymujemy tokeny BFG i cashout na starcie w wysokości 2% (później możemy zwiększyć go do 25%!). Dodatkowo przy randze drugiej w Betfury codziennie możemy zakręcić kołem i spróbować wygrać ciekawe nagrody (nawet 1 Bitcoin = 40 tysięcy złotych) przez kilkanaście dni.
Nasz prawdziwy zarobek opierać będzie się o dywidendy. W skróci jest to część zarobku firmy, która jest przekazywana właścicielom tokenów BFG.

Każda osoba posiadająca tokeny BFG BTC (pomarańczowe) i BFG TRX (czerwone) każdego dnia otrzymuje dywidendę. Zależna jest ona od ilości posiadanych tokenów (im więcej, tym lepiej).

Tokeny zaś otrzymujemy za grę w kasynie lub grach Betfury.Strategia zarabiania
Poniższe sposoby mają na celu uzyskanie jak największej ilości tokenów BFG, który pozwala na uzyskanie dywident, a przez co otrzymujemy dochód w sposób pasywny.

Warto ustawić jak najniższą stawkę i odpalić automat, który “nabija” Tokeny BFG z każdą pojedynczą grą.

Nigdy nie stawiaj zakładów za tokeny BFG!

⭐️ Sposób 1
Zbieramy minimum 100 sztuk Satoshi. Kolejno przechodzimy do zakładki z grami i wybieramy DICE. Ustawiamy wielkość zakładu na 1 satoshi, zaś suwak na szansę z wygraną do 95%. Sztuka polega na zrobieniu jak największej ilości gier przez co otrzymamy więcej tokenów BFG.

Kiedy posiadać będziemy 10 BFG, to otrzymamy dostęp do codziennych nagród ze stackingu. Warto ustawić gry na AUTO i w tym czasie zająć się czymś innym.

⭐️ Sposób 2
Gra o nazwie KENO. Ustawiamy 1% lub 2% budżetu i wybieramy 10 losowych liczb. Tu również warto włączyć automat, aby nie marnować swojego czasu na klikanie.

⭐️ Sposób 3
Gra o nazwie COIN FLIP. Wybieramy stawkę około 5% i gramy cały czas na jeden kolor.

⭐️ Sposób 4
Gra w kości. Ustawiamy maksymalny % szansy na zwycięstwo. Jak najniższa stawka (1%-5%).

link do rejestracji:

Praca w domu to coś bardzo popularnego - rośnie liczba osób, które to robią nie tylko ze względu na covid, ale też rosnący popyt.