Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

NutriProfits - Jak zarabiać? Opinie Zarobki

NutriProfits jest wartym uwagi programem partnerskim, który oferuje produkty z działu zdrowie oraz uroda. Ilość produktów, którą program oferuje nie jest za duża, można stwierdzić wręcz, że produkty ograniczone są oraz naprawdę świetne dobrane. Możemy tutaj znaleźć produkty, które pomagają walczyć z łysieniem, trądzikiem oraz różnymi przyrządami. Możemy tutaj wymienić: aparat do depilacji czy też grzebień laserowy. Marka NurtiProfits należy do firmy Playmaker Limited, która jest zarejestrowana w HongKongu oraz ze świetnymi wynikami od 2013 roku działa na rynku.

Prowizje, które program oferuje to coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę. Sięgać one potrafią nawet do czterdziestu procent. Do tego sam okres trwania ciasteczek wynosi ponad sto dwadzieścia dni. Jest to naprawdę ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które działają oraz interesują się zdrowiem oraz urodą, produkty specjalistyczne mogą zapewnić nam dobrą konwersję.

O programie

Wszystkie produkty tej firmy są dostępne na rynek Polski, ale tylko co po niektóre z nich są dostępne także na wiele języków. Prowizje to najczęściej kwota od 20 do 40 procent ceny sprzedanego produktu. W związku z tym wysokość prowizji jest zależna od ceny produkty. Prowizje zostaną również nam naliczone podczas kolejnych zakupów klienta, w sposób niezależny od tego jaką tam przebyli drogę. Pozwala to także na zarabianie poprzez kampanie mailowe oraz marketing. Do tego także dochodzi zarobek z poleconych, który aktualnie wynosi dziesięć procent. Jest to jeden z lepszych prowizyjnych systemów tego właśnie rodzaju.

Każdy produkt oferowany posiada własną sprzedażową stronę. Strony przyzwoicie są zbudowane oraz sprawiają niesamowicie profesjonalne wrażenie. Dla niektórych mogą się wydawać zbyt kolorowe. Strony się starają ze wszystkich sił zatrzymać klienta oraz jednocześnie go zachęcić do zakupu. W tym pomagają na przykład wyskakujące pop-up’y z rabatami, które pojawiają się w momencie próby zamknięcia strony. Jako, że firma jest zarejestrowana w Hongkongu nie ma kompletnie szans na umowę zlecenie czy też na umowę o dzieło. Jeśli jesteśmy osobą fizyczną zmuszeni zostajemy, aby rozliczyć samodzielnie podatek. Sprawa wygląda o wiele prościej, kiedy posiadamy firmę oraz rozliczamy się wówczas z użyciem faktur.

Support jest dostępny w dwóch formach: formularz kontaktowy oraz e-mail. Obie metody znajdziemy bezpośrednio po kliknięciu zakładki o nazwie „Pomoc”. Strona również oferuje statystyki szczegółowe sprzedaży oraz także informację o produktach zwróconych. Wypłaty są wykonywane 21 dnia każdego miesiąca przez przelew bankowy.

Podsumowanie

NutriProfits jest jednym z lepszych dostępnych w niszy tej programów. Dobrze dobrane oraz specyficzne produkty pozwolić mogą nam na konwersję wysoką oraz zarobki. Materiały reklamowe oraz strony prezentują się również, jednym minusem. Chodzi o wysoki próg wypłat jak i także konieczność rozliczania samodzielnego podatku. Jednak minusy są na tyle małe, że nie przeważają na opinii o tym programie.