Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

MyLead - Jak zacząć? Opinie i Zarobki

MyLead to bezprecedensowo jedna z najlepszych platform, która służy do zarabiania w sieci. To krajowy potentat, który posiada szereg programów partnerskich z wielu różnych dziedzin. Co więcej, na tle swoich konkurentów odznacza się rozwiązaniami najnowszej generacji oraz ultranowoczesnym, a wręcz prekursorskim podejściem do afiliacji.

Bogata paleta możliwości

Na stan dzisiejszy MyLead oferuje swoim użytkownikom ponad 400 różnych programów partnerskich, które zostały usystematyzowane na 15 odrębnych kategorii. Jest to ogromne udogodnienie dla klienta, ponieważ może on przebierać w niemal niekończącej się ofercie MyLead. Tak bogata paleta programów partnerskich została skonstruowana, aby sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika, który dzięki nieograniczonej ofercie platformy może znaleźć program, który będzie idealne dopasowany do jego potrzeb oraz możliwości. Co więcej, MyLead oferuje również swoim użytkownikom możliwość skorzystania z aż 7 modeli monetyzacji. Są to: CPL, CPA, SMS, IVR, CHAT SMS, PPI, CPS.

Współpraca kluczem do sukcesu

Platforma w swojej ofercie posiada najbardziej rozpowszechnione, a zarazem bezpieczne oraz skuteczne programy partnerskie, które pozwalają na uzyskanie wysokiego zysku. Co więcej, MyLead skupia się na działalności w kilku branżach i stopniowo rozbudowuje już bogatą ofertę.

Wypłaty

Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników MyLead jest przejrzysta i skonstruowana wedle potrzeb klientów opcja wypłaty swoich pieniędzy. Zlecenia są realizowane niemal natychmiastowo, najdłuższy czas oczekiwania to 48 godzin. Co więcej, zgromadzone przez siebie fundusze można otrzymać zarówno na indywidualne konto bankowe, jak i za pomocą jednego z powszechnych systemów płatności. Są to m.in. Skrill, PayPal, Payza, Webmoney, ePayments oraz Payoneer. Kolejnym ukłonem w stronę klienta jest niski próg wypłaty pieniędzy, który wynosi zaledwie 50 złotych.

Pomocna dłoń

Platforma została tak skonstruowana, aby sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika. Właśnie dlatego obsługa MyLead jest dostęna niemal przez 24 godziny na dobę. Nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebował wsparcia, jednak na pewno obsługa platformy będzie w gotowości, aby Ci pomóc. Co więcej, MyLead umożliwia kontakt z supportem poprzez wiele różnych kanałów. Są to m.in. telefon, e-mail, czat, forum oraz serwer Discord.

Wiarygodna marka

MyLead pojawiło się na polskim rynku około 4 lata temu, a już zdążyło sobie wypracować renomę wśród krajowych platform. W czasie swojej działalności firma wypłaciła swoim wydawcom kwotę opiewającą na ponad 8 mln złotych. Nowoczesne rozwiązania oraz bogata oferta skierowana do każdego klienta spowodowała, że aktualnie MyLead jest jedną z renomowanych platform na terenie Polski. Co więcej, od jakiegoś czasu jej działania wykraczają poza granice kraju. Z usług MyLead może skorzystać każda osoba na Ziemi, która ma dostęp do Internetu. Platforma współdziała z wieloma znanymi markami w Polsce. Wśród partnerów MyLead można znaleźć m.in. Kwejk.pl, Pikio.pl, Polską Press Grupę czy CDA.pl

Fachowe narzędzie

Platforma MyLead ma dostęp do pakietu rozbudowanych narzędzi do monetyzacji własnych witryn WWW. Co więcej, z tej usługi korzysta także do realizacji w większym stopniu zaawansowanych projektów, które dzięki platformie można bez przeszkód utworzyć. Wśród tych narzędzi jest m.in. Content Locker czy Video Locker, które umożliwiają zablokowanie dostępu do danej treści na własnej stronie, gdzie do odblokowania dostępu będzie konieczne uiszczenie z góry ustalonej przez serwis opłaty. MyLead posiada także rozwiązania określane jako Video Locker VOD, które umożliwiają połączenie się kilku odrębnych programów VOD w postaci jednego wspólnego systemu pod postacią odtwarzacza. Użytkownik MyLead może również skorzystać z systemu API, który pozwala na utworzenie osobistego dużego projektu, który jest ograniczony tylko i wyłącznie przez ramy Twojej wyobraźni.

Stopniowy rozwój

MyLead w swoim programie partnerskim oferuje także system wspierający wydawcę podczas każdej podejmowanej przez niego decyzji. Oprócz oficjalnego bloga, który jest skarbnicą wiedzy, MyLead oferuje pomoc w postaci mentorów, którzy odsłaniają przed nowymi użytkownikami wskazówki, jak skuteczniej korzystać z usług platformy. Co więcej, dostępna pomoc jest całkowicie nieodpłatna.

Słowem podsumowania

MyLead to jedna z najlepszych sieci afiliacyjnych dostępnych na polskim rynku. Bogata oferta, najnowszej generacji rozwiązania technologiczne, rozbudowane programy partnerskie, przejrzyste i łatwo dostępne sposoby wypłaty pieniędzy oraz przyjazna obsługa - to czynniki, które wpływają na pozytywny odbiór MyLead przez użytkowników. Są to zarazem cechy, które wyróżniają platformę wśród jej rynkowych konkurentów. Co więcej, są to zalety, którymi powinna dysponować każda dobra platforma z branży afiliacji, dlatego właśnie warto rozpocząć swoją przygodę z MyLead - z jedną z najlepszych platform w Polsce.