Forum

Klub Kantar Ankiety - Opinie, Zarobki

Cytat

Klub Kantar jest polskim panelem ankietowym, którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania zarobku dodatkowe poprzez wypełnienie w Internecie płatnych ankiet. Portal jest własnością firmy Kantar Polska mającej siedzibę w Warszawie. Jest ona częścią międzynarodowej grupy badawczej. Jak możemy się dowiedzieć z witryny oficjalnej firmy, Kantar zatrudnia 30 000 pracowników i to w stu krajach na całym świecie.

Chodzi o wszystkie obszary doradztwa oraz badan. Kto korzysta z usług grupy? Korzystają głównie największe międzynarodowe jak i także polskie instytucje oraz przedsiębiorstwa, a do tego firmy średniej wielkości.

W naszym kraju w ramach Kantara funkcjonują takie marki badawcze jak: Kantar Media, Kantar Health, Kantar Public, Kantar Millward Brown oraz Kantar TNS. Strona internetowa Klubu Kantar powstała w roku 2018. Połączyły się wówczas dwa bardzo znane panele ankietowe. Chodzi o TNSonline oraz SMGKRC.

Klub Kantar – czy oby na pewno warto?

Jak najbardziej tak. Klub Kantar jest serwisem, który oferuje swoim uczestnikom naprawdę masę korzyści. Jedną z nich jest możliwość wypełniania ankiet płatnych, a tym samym uzyskiwania zarobku dodatkowego. Mamy także możliwość wyrażenia opinii na bardzo ciekawe konsumenckie tematy, społeczne, polityczne oraz społeczno-gospodarcze.

Dzięki temu panelowi osiągamy wyniki, które są uzależnione od poświęconego czasu, wkładu własnego pracy oraz także naszego zaangażowania. Na panelu tym zarabia się w złotówkach. Wypłata środków trafia bezpośrednio na nasze konto bankowe. Minimum do wypłaty jest niewygórowane. Wystarczy bowiem 32 złotych. Poza zleceniem wypłaty na konto są także dostępne dodatkowe formy wynagrodzenia. Można tutaj wymienić bon do Empiku czy też doładowanie telefonu.

W związku z powyższym jak najbardziej warto korzystać z tego polskiego panelu ankietowego. Dzięki niemu uzyskamy dodatkowe wynagrodzenie poprzez wyrażanie na tematy poruszane swojej opinii. Portal ten należy do firmy uznanej z zakresu marketingowych badań oraz także pozyskiwania społecznych opinii. Sprawia to, że jest sprawdzony oraz naprawdę wiarygodny. Samo korzystanie z serwisu jest bezpłatne oraz nie wymaga żadnej inwestycji od nas.

Wypłata – Klub Kantar

Minimum do wypłaty w Klubie Kantar wynosi tysiąc punktów, czyli w przeliczeniu na pieniężne środki to trzydzieści dwa złotych. Po uzyskaniu takiej kwoty zlecić możemy przelew. W przypadku znacznie mniejszej ilości punktów istnieje sama możliwość doładowania naszego telefonu. Zależnie od operatora oraz kwoty prób wynosi między 500 czy też 750 punktów.

Opinie – Klub Kantar

Opinie użytkowników Klubu Kantar są pozytywne w większości. Serwis jest jak najbardziej bezpłatny, wypłacalny oraz sprawdzony. Panel należy do bardzo znanego instytutu badawczego, co stwierdzić pozwala, że będzie stawiał na rozwój ciągły swojej platformy.

Uczestnicy doceniają Klub Kantar. Szczególnie za minimum niewysokie do wypłaty oraz także możliwość otrzymania wynagrodzenia również w bezgotówkowej formie. Strona dodatkowo jest bardzo łatwa oraz intuicyjna w samej obsłudze. Pomaga to w korzystaniu bezproblemowym z niej.