Forum

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o Opinie

Cytat

Poszukuje informacje o pracodawcy Fujitsu Technology Solutions z Łodzi. Widzę że poszukują developera blockchain i z chęcią dołączył bym do rekrutacji. Czy ktoś może udostępnić jakiś widełki jakie proponują oraz nad jakimi projektami obecnie pracują?

Szukam jakiś nowych możliwości w nowym roku.

Cytat

Fujitsu daje mi możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne treningi, ale rownież wewnetrzny system Individual Development, gdzie mogę zaznaczyć w jakim kierunku chciałabym sie rozwijac i jest to potem brane pod uwagę. Są też momenty, w których są przede mną stawiane różne wyzwania, nie zawsze łatwe do realizacji, ale wiem, ze mam zespół i line manager`a do którego mogę się zawsze zwrócić. Praca w Fujitsu daje mi możliwości pogodzenia życia prywatnego z zawodowym a nie jest to łatwe jak posiada sie dzieciaki. Są wyjazdy służbowe, ale brana jest tez pod uwagę moja dostępność, nigdy nie jest to 'nakazane'. Nigdy nie spotkalam sie z tzw. 'kolesiostwem'. Ocena mojej pracy jest wynikiem mojego zaangażowania, wyników i podejścia do obowiązków. W firmie dzieje sie bardzo dużo. Każdy kogo spotkałam na swojej drodze dotychczas jest otwarty, pozytywny, pomocny i skory do dzialania co czyni atmosfere w pracy bardzo przyjazna.