Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Clixsense Ankiety - Zarobki Opinie Rejestracja

Clixsense to serwis międzynarodowy, który umożliwia zarabianie poprzez samo wykonywanie prostych zadań, wypełnianie ankiet oraz także korzystanie z ofert. Portal założony został w roku 2007 w Stanach Zjednoczonych. Przez kilka lat swojej działalności użytkownikom płacił za proste klikanie w reklamy. W roku 2012 właściciele panelu nawiązali współpracę z partnerami, którzy zajmują się badaniami rynku, a do tego rozwinęli zarobkowy potencjał programu.

Według strony oficjalnej, Clixsense wypłacił członkom swoim już ponad 33 miliony dolarów. Pozwala to umieścić go na liście najlepszych zarobkowych stron internetowych.

Czy warto?

Clixense jest serwisem posiadającym wiele zalet. Na pewno mamy możliwość wypełniania ankiet płatnych poprzez wyrażanie swojej opinii na naprawdę ciekawe społeczne tematy, a także polityczne czy też dotyczące zakupowych preferencji. Mamy także opcje zarobkowe dodatkowe jak oferty i zadania. Musimy przyznać, że program partnerski także jest dobry. Zarobki osiągamy w dolarach i mamy do czynienia z niewygórowanym minimum do wypłaty. Uzyskujemy możliwość uzyskania dochodu dodatkowego poprzez wykonywanie czynności nieskomplikowanych.

Czy warto korzystać z Clixsense? Jak najbardziej tak. Jest to jeden z najlepszych zagranicznych ankietowych paneli, który oferuje różnorodne metody zarabiania. Działalność wieloletnia pozwoliła mu na uzyskanie stabilizacji, a co za tym idzie także zapewnienie wypłacalności swoim użytkownikom. Nie zaobserwowano kompletnie żadnych problemów z działaniem serwisu. Wszystkie ewentualne techniczne sprawy zgłaszać można do działającego sprawnie suportu, a więc pomocowego pionu.

Wypłaty na Clixsense – ile można zarobić?

Wypłaty w Clixsense są realizowane codziennie. Jednak należy mieć świadomość, że po zleceniu takowej, zostaniemy zapisani w kolejce osób oczekujących do przetworzenia, zatem czas, w którym ją realnie otrzymamy wynosi zazwyczaj między pięć a siedem dni roboczych. W przypadku nowych kont oczekiwanie może się wydłużyć do piętnastu dni roboczych. Jest to podyktowane weryfikacyjnymi względami ze stronu panelu.

Clixsense – opnie

Opinie użytkowników Clixsense praktycznie są w całości pozytywne. Panel jest sprawdzony, darmowy oraz wypłacalny. Posiada także forum polskie, na którym znaleźć można wiele tematów interesujących oraz odpowiedzi na pytania najtrudniejsze. Uczestnicy sobie cenią serwis za szybkie stosunkowo osiąganie minimum do wypłaty oraz jego pułap niewielki. Udostępnienie opcji dodatkowych zarobkowych, łatwość w obsłudze oraz intuicyjność. Clixsense obecnie jest jednym z najlepszych ankietowych serwisów, w którym dokonać warto rejestracji, jeśli jesteśmy zainteresowani zarabianiem pieniędzy dodatkowych w Internecie.

Oczywiście każdy z nas powinien się przekonać na własnej skórze jak działa ten portal. Z całą pewnością nam się spodoba i będziemy za jego pomocą zarabiać. Co jak co, ale na pewno ze wszystkim sobie poradzimy. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie ma w tym niczego skomplikowanego.