Forum

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Cashinpills - Opinie i Zarobki Forum

CashInPills jest międzynarodowym programem partnerskim (ponad czternaście lat a rynku), który się specjalizuje w sprzedaży na całym świecie suplementów diety. Powstał on w roku 2010 oraz jest prowadzony przez spółkę o nazwie JPT Investmens Partnes Limites, która jest zarejestrowana na Cyprze. Musimy o tym pamiętać podczas rozliczania się z wypłat swoich prowizji. Jako, że kanałem głównym sprzedaży produktów tej firmy jest afiliacja, partnerzy jak najbardziej mogą liczyć na naprawdę wysokie prowizje oraz bardzo dobre warunki współpracy.

W portfolio znajdziemy ponad czterdzieści produktów z kategorii health oraz beauty, których sprzedażowe strony są przygotowywane w kilkudziesięciu wersjach językowych. Właściwie pod każdy program jest przygotowywanych wiele bannerów, landing page, a programy są oczywiście przetłumaczone pod wiele języków. Jak najbardziej mamy możliwość promowania na dziesiątkach rynków – jest to już ponad dwieście krajów.

Cashinpills to lider w swojej branży o czym świadczą wszelkie opinie w Internecie wielu użytkowników. Za programem na pewno przemawiają:

  • dedykowany opiekun partnera,
  • ponad pięćdziesiąt lokalnych metod płatności,
  • geotargetowane reklamy,
  • mobilne wersje stron.

Promowanie produktów

Oczywiście podstawą absolutną są linki reklamowe. Możemy skorzystać z wersji linków podstawowych jak i także wersji skróconych. Dodatkowo, tworzyć możemy linki niestandardowe prowadzące do podstron konkretnych serwisów.

Każdy z produktów jest dokładnie opisany. Dotrzeć możemy nawet do składów preparatów sprzedawanych czy do zdjęć ulotek informacyjnych oraz opakowań. Dodatkowo do dyspozycji mamy takie elementy jak banery reklamowe, wycinki z gazet, artykuły z synonimami, formularze iframe oraz szablony stron. Co jakiś czas dodatkowo pojawiają się nowe formy reklamy, które w podniesieniu sprzedaży naprawdę pomagają.

Ceny za produkty już się zaczynają od parunastu złotych do paruset złotych. Pozwala to zarobić naprawdę dosyć spore pieniądze, co widać znacznie u użytkowników naszego forum.

Opinie o CashInPills

Program ma niesamowicie bardzo dobre produkty oraz sporo przygotowanych materiałów do promowania. W CashInPills minimum do wypłaty to 200 złotych. Łatwo jedna można je uzbierać przez wysokie prowizje. Pojawić by się mogło parę produktów z branż niż zdrowie, potencja, uroda itp.

Recenzja

Jak widzimy z opisu Cash in Pills jest to jeden z możliwie najlepszych partnerskich programów w Polsce, a na pewno w kategorii jaką są suplementy, preparaty dla dorosłych czy też produkty zdrowotne. Partnerów bezpośrednio obsługują osoby, które znają się na SEO oraz na marketingu internetowym. Potrafią również doradzić w sprawie promowania ich wszystkich produktów. Stałe prowizje oraz jednocześnie wysoki, globalny zasięg oraz pieniądze na koncie zawsze zgodnie z terminem to tylko niektóre zalety tego programu. Co jak co, ale program jest naprawdę wart polecenia. Zapamiętajmy zatem program ten i skorzystajmy z tej opcji.