Olymp Trade – Najlepszy Bot sprawdź Opinie użytkowników

Zanim się zarejestrujesz u jakiegokolwiek internetowego brokera, to powinieneś dokładnie sprawdzić wszelkie regulacje firmy. W sieci niestety jest sporo oszustów, którzy nie są w żadnym wypadku regulowani prawnie. Mają zamiar jedynie ukraść pieniądze należące do klienta. Na pierwszy rzut oka wyglądają profesjonalnie, ale tak naprawdę nie ma żadnej regulacji. Warto poszukać regulaminu na internetowej stronie brokera. W znacznej większości przypadków informacje o samej regulacji, jak i o rejestracji znajdują się na samym dole strony.

Jeśli chodzi o Olymp Trade, to jest to firma w pełni legalna oraz regulowana. Broker ten jest regulowany od 2016 roku przez Międzynarodową Komisję Finansów. Wiemy, że Olymp Trade został objęty kategorią oznaczoną jako “A”. Oznacza to o wiele więcej korzyści oraz także bezpieczeństwa dla klientów.

Olymp Trade Opinie – Bot do automatyzacji Handlu

Kategoria ta oznacza, że Komisja Finansowa gwarantuje odszkodowanie pieniężne do 20 000 euro. Fundusze handlowców są zatem zabezpieczone, gdy wystąpi jakiś błąd, czy też będziemy mieli do czynienia z bankructwem brokera, czy też banku. Komisja Finansowa służy pomocą, gdy mamy jakiekolwiek pytania, wątpliwości, czy też problemy.

Zobacz rejestrację z systemie Olymp Trade – sprawdź więcej

Opinie o Olymp Trade

Naruszenie zasad certyfikatu skutkuje niczym innym, jak utratą licencji. Poza tym regulator weryfikuje realizację wszelkich transakcji brokera. Ponad pięć tysięcy zleceń realizowanych jest przez pracowników IFC. Jako trader możemy być pewni, że uzyskamy możliwie najlepszą egzekucję właśnie dzięki Olymp Trade, który jest potwierdzony przez IFC.

Siedziba regulatora znajduje się w Londynie oraz w Hongkongu. Jest to organ międzynarodowy dla brokerów. Podsumowując, Olymp Trade pokazuje nam, że jest to legalna oraz prawdziwa firma. Do tego dochodzi oficjalna regulacja, a więc nie ma czego się obawiać.

Zobacz rejestrację z systemie Olymp Trade – sprawdź więcej

Czy Olymp Trade jest tak naprawdę bezpieczny?

Na pewno ten broker internetowy jest nie tylko dobry, ale także bezpieczny. Na bezpieczeństwo składa się także potwierdzenie naszego numeru telefonu. Dzięki temu nasz profil jest w pełni zabezpieczony, jak i bezpieczny.

Pieniądze klientów zarządzane są w bankach europejskich, które są także w całości regulowane. Jeśli dokonujemy wpłaty, czy też wypłaty, to Olymp Trade jedynie korzysta z system płatności regulowanych. Są to karty kredytowe, portfele online, a także transakcje bankowe. Poza tym broker nie wykorzystuje swoich pieniędzy do spekulacji, czy też do hedgingu. Fundusze są naprawdę bezpieczne.

Aby móc jeszcze bardziej zwiększyć samo bezpieczeństwo swojego konta, to możemy włączyć dwuskładnikowe uwierzytelnienie. Funkcja ta zapewnia logowanie podwójne do naszego konta. Po zalogowaniu się na konto otrzymujemy weryfikacyjny kod SMS lub też możemy użyć aplikacji o nazwie Google Authentication. Funkcja ta zatrzyma z pewnością hakerów.

Zobacz rejestrację z systemie Olymp Trade – sprawdź więcej

Co się kryje za nazwą Olymp Trade?

Olymp Trade działa już od roku 2024. Akceptuje on międzynarodowych handlowców. Sama strona internetowa brokera jest własnością, jak i jest zarządzana przez firmę o nazwie Inlustris Ltd. Siedziba firmy mieści się w James Street. Agentem jestem firm Wallford Limited. Ma oba siedzibę w KPMG Center na Cyprze. Obie firmy są legalne i zarajestrowane w sposób oficjalny.

Broker oferuje handel na rynku Forex, a także handel opcjami. Jak widać bezpośrednio na stronie, platforma wraz z brokerem zdobyły sporo nagród od serwisów i instytucji za profesjonalizm, jak i za rzetelność. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że Olymp Trafe to sponsor zespołu LCR Honda na MotoGP z roku 2019.

Dodaj komentarz