Forum

EACTIVE - Opinie Praca i Zarobki

Cytat

EACTIVE czy możecie podzielić się opinią na temat firmy? Ostatnio pokazało się ogłoszenie że szukają specjalisty SEO. Czy ktoś miał okazję pracować dla EACTIVE i może podzielić się atmosferą w firmie?

Planuje podjąć pracę jako specjalista SEO i szukam nowych możliwości niestety nie ma dużego wyboru we Wrocławiu. Dajcie znać jakie są wasze opinie o EACTIVE ?

Cytat

Hej, mam przyjemność pracować w Eactive i szczerze polecam 🙂 Jestem tu już od 3 lat.
Atmosfera w firmie jest pozytywna. Zarówno jeśli chodzi o szefostwo, jak i pracowników między sobą. Ludzie są dla siebie mili i serdeczni, ogólnie na plus. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest komunikacja, co przekłada się na każdą sferę życia. Począwszy od ścieżki kariery po możliwość przedstawienia swojego zdania na każdy temat w regularnych ankietach. Do tego oferowane są różnego rodzaju benefity, o czym pewnie już miałeś okazję przeczytać w ogłoszeniu. Wiadomo, jak w każdej firmie można znaleźć coś do poprawy, ale myślę, że trzeba spróbować na własnej skórze i sprawdzić czy jest to coś co spełnia oczekiwania 🙂

Cytat

Dzięki za info !

Cytat

Jak interesuje Cię coś więcej - śmiało 🙂