Crypto Genius – Automatyczna platforma dla Bitcoin

Zautomatyzowane platformy wspomagające proces wymiany walut cyfrowych nie są już dla nikogo zaskoczeniem. A ponieważ od przybytku głowa nie boli wraz ze wzrostem ich liczebności wrasta także atrakcyjność oferty skierowanej do właścicieli portfeli kryptowalutowych. Crypto Genius jest właśnie jedną z nich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat samej platformy, jej oferty i idącego za tym bezpieczeństwa w wypracowywaniu pasywnych dochodów to zapraszamy do lektury.

Crypto Genius – kilka słów o platformie

Crypto Genius zezwala na prowadzenie w pełni zautomatyzowanego handlu walutami cyfrowymi. W jej ofercie znajdują się podstawowe usługi jak sprzedaż czy też zakup kryptowalut. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że jest to całkowicie samodzielny systemem zaprojektowany w taki sposób, aby obrót zgromadzonymi środkami mógł odbywać się bez potrzeby osobistego wykonywania transakcji przez użytkownika. System funkcjonuje w oparciu o unikalny algorytm, który to właśnie podejmuje kluczowe decyzje zamiast właściciela portfela.

Zobacz rejestrację z systemie Crypto Genius – sprawdź więcej

Ale za nim do tego dojdzie należy: zarejestrować konto oraz wpłacić wymagany depozyt. Algorytm zastosowany w Crypto Genius zadecyduje o zakupie o danej kryptowaluty po wnikliwym przeanalizowaniu posiadanych informacji. W podobny sposób odbywa się sprzedaż i generuje zyski.

Właściciele platformy Crypto Genius, nie ograniczają się wyłącznie do inwestorów zajmujących się rynkiem aktywów cyfrowych. Prowadząc ciągłe modyfikacje interfejsu swojego systemu zmierzają do pozyskania również tych mniej zamożnych entuzjastów kryptowalutowych dążących do generowania dodatkowego dochodu.

Crypto Genius – funkcjonowanie platformy w praktyce

Warto mieć na uwadze fakt, że decyzje transakcyjne podejmowane przez algorytm zastosowany w Crypto Genius odbywają się w czasie rzeczywistym. Ma to na celu przedstawianie użytkownikom całkowitej i realnej sytuację panującej obecnie na rynku. Platforma umożliwia także przeprowadzenie kluczowych wymian oraz ich natychmiastową realizacją. Wspomniana sytuacja bez wątpienia stanowi duży atut Crypto Genius.

Funkcjonowanie systemu wspierane jest przez odpowiednie narzędzia analityczne, które to umożliwiają pełnowymiarową identyfikację najkorzystniejszych ofert występujących obecnie na rynku. W związku z czym nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą swobodnie korzystać z Crypto Genius i generować zyski.

Zobacz rejestrację z systemie Crypto Genius – sprawdź więcej

Crypto Genius – jak zasilić konto i korzystać z funkcji stop-loss

W odróżnieniu od innych platform Crypto Genius umożliwia wpłatę środków na kilka sposobów. Warto także podkreślić, że zarówno zasilanie konta, jak i wypłacanie zgromadzonych środków odbywała się w chwilę po wysłaniu stosownego zapytania. Crypto Genius  ma również silne zabezpieczenia stanowiące skuteczną ochronę dla zgromadzonych przez użytkowników środków.

Implementacja wzorców algorytmu umożliwia ochronienie ich przed jakąkolwiek formą niepożądanych działań. Crypto Genius została zaprojektowana w taki sposób, aby momentalnie reagować na zmiany mające na rynku. W tym celu została także wprowadzona funkcja stop-loss, stanowiąca coś na wzór wentyla bezpieczeństwa.

Warto podkreślić, że użytkownicy mogą skorzystać z niego także w trakcie trwania sesji handlowej. Powoduje to, że algorytm działa w dalszym ciągu, ale nie podejmuje wiążących decyzji i nie przeprowadza transakcji.

Crypto Genius – Systemy ochrony oraz aplikacja mobilna

Ponieważ funkcjonowanie platformy Crypto Genius zostało oparte o działanie robotów handlowych, musiano zadbać o bezpieczeństwo. Jak zapewne domyślacie się zarówno wyszukiwanie, jak i przeprowadzanie transakcji w realnym czasie w mocnym stopniu obciąża system. Co w rezultacie może spowodować generowanie potencjalnych problemów z ochroną.

Crypto Genius poradziło sobie z tą komplikacją wdrażając rozwiązanie w postaci weryfikacji przed założeniem konta i aktywacji możliwości serwisu. Wszystko zostało zaprojektowane w taki sposób, że obejście tego punktu nie jest możliwe. Crypto Genius jest dostępne także jako aplikacja mobilna dostępna na chwilę obecną na ternie ponad 100 państw.

Zobacz rejestrację z systemie Crypto Genius – sprawdź więcej

Crypto Genius – zarobki

Aby użytkownik mógł inwestować na platformie nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy z zakresu aktywów cyfrowych. Wszyscy zainteresowani Crypto Genius mogą skorzystać z wersji demonstracyjnej. Po zakończeniu procesu rejestracji nie jest wymagane uiszczenie depozytu. Bez wątpienia jest to ukłon w stronę osób zaczynających dopiero swoją przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty. Jeżeli chodzi o zyski to zgodnie z informacjami realizacja transakcji przeprowadzanych na Crypto Genius sięga 98%. A więc można liczyć na realne zarobki.

Zobacz rejestrację z systemie Crypto Genius – sprawdź więcej

Crypto Genius – słowo końcowe

Crypto Genius to zautomatyzowana platforma dedykowana do handlu walutami cyfrowymi. Dzięki wersji demonstracyjnej nawet osoby nie zaznajomione z rynkiem kryptowalut mogą pozwolić sobie na nabycie doświadczenia w tym obszarze. Wprowadzenie funkcja stop-loss to niezwykle przydatny mechanizm służący do ochrony przed potencjalnymi wahaniami kursów walut cyfrowych. Podsumowując Crypto Genius jako platforma do pozyskiwania dodatkowego źródła dochodu pasywnego sprawdzi się idealnie.

Dodaj komentarz